Львівська область, Стрийський район

На черговій сесії Славської селищної ради затвердили ставки податків на 2022 рік

Дата: 15.07.2021 10:34

Вчора, 14 липня, відбулася 12 чергова сесія Славської селищної ради 8 демократичного скликання. Коротко про найважливіші питання:

- затвердили ставки податків на 2022 р. Наприклад, якщо говорити про туристичний, він залишився незмінним для всіх респондентів - 0,2 % від розміру мінімальної заробітної плати, а це 12, 25 грн за добу з особи. Детальнішу інформацію про інші податки ви можете знати тут ? https://slavska-gromada.gov.ua/docs/839399/

- затвердили систему трекінгів для шкільних автобусів, але означає, що тепер рух наших школярів буде відстежуватися.

- затвердили Програму розвитку освіти на території Славської ТГ на 2021- 2025 роки. Сюди включена і система преміювання учнів за високі досягнення у навчанні. Цього року грошову нагороду отримають одинадцятикласники, які найкраще склали ЗНО.

- розглянули низку бюджетних та земельних питань.