Медики КНП «Славська міська лікарня» на чолі з головною лікаркою Зенинець Оксаною роблять все, що в їхніх силах, щоб мешканці нашої громади набули колективний імунітет від гострої респіраторної хвороби Covid-19.

Так, 13-14 липня лікар-терапевт Левицька Світлана Антонівна та сестра медична Костелинин Марія Михайлівна успішно завершили підготовку та володіють правилами організації й технікою проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби Covid-19, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень.

"Це дало нам змогу вже від сьогодні розпочати в КНП "Славська міська лікарня"  щеплення вакциною BioNTech Pfizer Comirnati. Станом на ранок 16 липня в наявності 120 доз", - зазначає Оксана ЗЕНИНЕЦЬ.

Довідавшись про це, не гаючи часу депутати Славської селищної ради Олег Даниляк, Василь Білинець, Ігор Іванищів та ще кілька свідомих громадян вакцинувалися.

«Приходьте та вакцинуйтеся. Разом ми зможемо побороти цю недугу. Якість та безпеку ми гарантуємо! – наголошує головна лікарка.

Нагадаємо, що вакцина Pfizer містить молекули, які вчать клітини виробляти коронавірусні білки, необхідні для формування імунної відповіді.