Попереду осінь, тому надзвичайно важливо вже подбати про своє здоровя. Вакцинація – найкращий варіант. Ось, що про це кажуть наші медики.

«Як зазначає Центр контролю та профілактики захворювань США, вакцина забезпечує захист від зараження, а також допомагає захистити інших. Вона також є найважливішим способом виходу з пандемії, - розповідає головна лікарка КНП «Славська міська лікарня». - Загальна вакцинація від Covid-19 вже показала свою ефективність в Ізраїлі, рівень захворюваності у людей старше 60-х років знизився».

 

«За оцінками ВООЗ, для зупинки передачі вірусу імунітет має виробитися у 65-70% населення, а це означає, що нам потрібно вакцинуватися. Щеплення мільярдів людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет», - каже сімейний лікар Дана Данилів.

 

«Багато мешканців нашої громади часто їздять за кордон, і це ще одна причина для вакцинації. У нас у лікарні після того, як ви отримаєте 2 дози вакцини, ваш сімейний лікар зможе виписати Вам сертифікат міжнародного зразка. Цей сертифікат потрібен при перетині кордону», - наголошує сімейна лікарка Лідія Левкович.

 

А Маряна Марчишин нагадує: «Якщо Ви вирішили вакцинуватися, тоді зверніться до свого сімейного лікаря. Він призначить дату вакцинації.