Львівська область, Стрийський район

Дата: 16.08.2021 10:22

Працівники ювенальної превенції Стрийського районного управління поліції разом з поліцейським офіцером громади Славської територіальної громади Богданом Шрібаком зустрілися з дітьми, котрі відпочивають та оздоровлюються у таборах відпочинку Славського. Правоохоронні розповіли дітям про свою професію, нагадали про правила безпечної поведінки.

Літня пора завершується, тож поліцейські побажали дітям сповна зачерпнути енергії гір та мальовничої природи Сколівщини, набратися сил та здоров'я та незабаром з радістю розпочати новий навчальний рік.