Перед початком нового навчального року обов’язково потрібно обговорити всі важливі моменти, очікування та плани – подумали наші освітяни та зібралися на серпневу інструктивно-методичну нараду закладів освіти Славської ТГ. Провести її вирішили у Ялинкуватому, бо це ще й чудова можливість для директорів шкіл, які після об’єднання стали частинкою нашої громади, перейняти новий досвід.

Під час наради до освітян звернувся отець-декан Анатолій. Він закликав директорів шкіл залишити уроки християнської етики у школах.

«Уроки християнської етики – це уроки моралі. Ми вчимо дітей любити людей, добре ставитися до світу. Думаю, що зараз це наш обов’язок», - каже отець-декан.

Обговорили також питання щодо:

- національно-патротичного виховання дітей;

- виборів до учнівського самоврядування;

- інклюзивної освіти у школах;

- концепції НУШ: переваги та недоліки

«Екологія – це дуже болюче питання не тільки наше, а й світу. Ми повинні донести до наших дітей, що це не нормально викидати сміття в лісі. Вони мають розуміти, якщо вже винесли на гору повну пачку чипсів, то її з собою треба забрати назад. Тому я запропонував нашим освітянам цьогоріч почати навчальний рік з уроку на тему «Еко-Україна - 30 років незалежності», - наголосив Славський селищний голова Володимир Бега.

На завершення начальниця відділу освіти, культури та спорту Славської селищної ради Ольга Кореневич побажала всім успішного нового навчального року.