ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ детального плану території житлової та громадської забудови, по вул. Івана Франка, 53-а в с. Тухля

Дата: 21.09.2021 14:17

Повна назва документа:

• Розробник документації: ТзОВ «Карпати  Арх-Проект»

Передбачувана процедура громадського обговорення:

• Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Славській селищній раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., вул. Івасюка, 24)

смт. Славське:

з 21 вересня 2021 року до 21 жовтня 2021 року.

Відповідальною посадовою особою Славської селищної ради за організацію розгляду пропозицій – Начальник відділу архітектури, містобудування та благоустрою Славської селищної ради – О. Кончевич.

• Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.

• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 14:00 год. 21 жовтня 2021 року в приміщенні КЗ "Центр культури та дозвілля" с. Тухля, Стрийського району, Львівської області.

• Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Славська селищна рада, вул. Івасюка, 24, смт. Славське.

тел./ факс: 03251-42 566

Електронна пошта: slavske_rada@ukr.net