Громадські слухання щодо обговорення «Детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності ТОВ "РОЖАНКА ПАРК" з ведення особистого селянського господарства для розміщення, будівництва,  експлуатації

Дата: 11.10.2021 10:09

19 жовтня о 14:00 у приміщенні народного дому с. Верхня Рожанка відбудуться

громадські слухання щодо обговорення «Детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності ТОВ "РОЖАНКА ПАРК" з ведення особистого селянського господарства для розміщення, будівництва,  експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної  і теплової енергії, яка розташована на території Славської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту с. Верхня Рожанка Стрийського району Львівської області.»

Для ознайомлення з матеріалами проекту та надання  пропозицій і зауважень просимо звернутись до ВІДДІЛУ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ Славської селищної ради за адресою вул. Івасюка 24,смт. Славське Стрийського району Львівської області або до старости сіл Верхня Рожанка та Нижня Рожанка за адресою вул.Устияновича 123, (адмінбудинок) с.Нижня Рожанка.Стрийського району Львівської області.