Фінансування з селищного бюджету впродовж 25-29 жовтня поточного року

Дата: 29.10.2021 18:31

Впродовж тижня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 8 633,2 тис.грн.

490,7 тис.грн. профінансовано видатки комунальних підприємств та установ Славської селищної ради.

5 740,2 тис.грн. скеровано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівників бюджетних установ, в т.ч. за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 3 384,4 тис.грн.;

На суму 1 182,3 тис.грн. здійснено капітальних видатків, в т.ч.:

• Придбання комплекті меблів в рамках проєкту «Нова українська школа» (співфінансування з місцевого бюджету) – 253,4 тис.грн.;

• Капітальний ремонт-благоустрій Лавочненського ЗЗО І-ІІ ст. №1 Славської селищної ради Стрийського району Львівської області – 537,8 тис.грн.;

• Капітальний ремонт-благоустрій Лавочненського ЗЗО І-ІІ ст. №1 Славської селищної ради Стрийського району Львівської області – 365,4 тис.грн.

• Капітальний ремонт-влаштування зупинки в с. Лавочне, Опорець, Тернавка, Тухля, Головецько, Кальне, Хітар Стрийського району Львівської області (виготовлення ПКД) -25,7 тис.грн.

Оплата за спожиті енергоносії та придбання дров паливних – 283,0 тис.грн.

937,0 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі придбання матеріалів, оплату за надані послуги та продукти харчування для освітніх закладів.