Починаючи 18 жовтня 2021 року, через погіршення ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, у Львові та області діють посилені карантинні обмеження.

Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості прийом клієнтів із суворим дотриманням обмежувальних протиепідемічних правил і норм.

Обслуговування відвідувачів здійснюється за  наявністю засобів індивідуального захисту (масок) у працівників, пошуковців місця роботи та працедавців, з чітким дотриманням графіків прийому, без утворення черг.

Реєстрація осіб з метою надання статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття проводиться під час особистого звернення безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості/філій ЛОЦЗ з дотриманням протиепідемічних вимог або дистанційно через портал державних послуг «Дія»? https://diia.gov.ua.

Пошуковці роботи можуть отримати необхідну інформацію з питань працевлаштування в онлайн-режимі на офіційних інтернет-ресурсах державної служби зайнятості, зокрема на сайті https://www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua, «Профорієнтація та розвиток кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua, а також на вебсторінці Львівського обласного центру зайнятості https://lviv.dcz.gov.ua та Сколівської районної філії ЛОЦЗ у соціальній мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/SkoleRFLOCZ

Працедавці мають змогу переглядати стан укомплектування заявлених вакансій, подавати онлайн-звітність до центрів зайнятості про потребу в робочій силі, ознайомлюватися з актуальними резюме шукачів роботи, отримувати інформацію щодо інших послуг через електронний кабінет роботодавця  https://www.dcz.gov.ua/cabinet.

#служба_зайнятості #карантинні_обмеження #безробітні #працедавці