У Головецьку ремонтують покрівлю, а у Пшонці вже відремонтували класи. Про ці та інші будівельні роботи, які відбуваються на території Славської громади

Дата: 05.11.2021 15:17

Поки ви активно готуєтесь до зими, ми продовжуємо покращувати нашу громаду. І хоча населених пунктів у нас багато, намагаємось встигати всюди.

Розпочали ми звичайно ж зі шкіл:

• У Головецькому ЗЗСО триває ремонт покрівлі

• У Пшонецькому ЗЗСО провели капітальний ремонт внутрішніх приміщень;

• У Нижньорожанківському ЗЗСО провели реконструкцію їдальні;
  • Зараз тривають роботи (у деяких закладах освіти вже зроблені) по встановленню дренажів у школах Лавочного, Опорця, Волосянки, Тернавки та Хітара.

Провели капітальний ремонт-благоустрій прилеглої території церков Святого Архистратига Михаїла у Хітарі, Вознесіння Господнього у Кальному, Введення в храм Пресвятої Богородиці у Тернавці, Різдва Пресвятої Богородиці у Лавочному.

Продовжуємо реконструювати центральну частину Славського, тут мова йде про вулицю Привокзальну. Зараз замінюють систему водопостачання та водовідведення. А що буде далі – побачите згодом.

Розпочали ремонт та утеплення фасаду стаціонарного приміщення КНП «Славська міська лікарня»

Про мурал на фасаді Славського ЗЗСО, напевно, нагадувати вже не треба. Адже вже всі давно сфотографували та встигли надіслати фото своїм друзям та знайомим з інших громад.

Найближчим часом плануємо:

• Відремонтував адміністративні приміщення по старостинських округах;
  • Збудувати спортивний майданчик по вул. Шевченка у Славському
  • Встановити автобусні зупинки у
  •  Лавочному, Опорці, Тернавці, Хітарі, Кальному, Пшонці та Головецьку
  • Провести ремонт внутрішніх приміщень у Хащованському ЗЗСО та Тухлянському ОНЗЗСО-гімназії.