З метою забезпечення конституційних прав громадян щодо створення можливості брати участь в обговоренні нагальних проблем, на які спрямовуються кошти бюджету громади, Славська селищна рада проводить громадське обговорення  проєкту бюджету Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2022 рік.

В зв’язку із запровадженими карантинними обмеженнями, задля уникнення розповсюдження короновірусної хвороби серед населення, обговорення проєкту рішення «Про бюджет Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2022 рік»  проводитиметься в режимі  on-line.

До обговорення запрошуються жителі Славської селищної територіальної громади, депутати селищної ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та господарюючих суб'єктів.

Пропозиції просимо надавати до Фінансового відділу Славської селищної ради за адресою: смт. Славське, вул. В.Івасюка, 24, або надсилати на електронну пошту
finvid_slavske@ukr.net  з поміткою «Бюджет 2022» в термін до 12 грудня 2021 року.

Проєкт рішення сесії із додатками, пояснювальна записка, інформація про хід виконання бюджету у поточному періоді, розміщені на офіційному  сайті Славської селищної ради за посиланням: https://slavska-gromada.gov.ua/bjudzhet-2022-12-53-09-25-11-2021/