Ваше підприємство шукає працівника, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавця.

Як це працює?

Роботодавець має можливість: 

???? подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне навчання безробітних за професіями, потрібними саме для його підприємства;

????  брати безпосередню участь у визначенні змісту навчання, погодженні робочих навчальних планів і навчальних програм;

????  надати робоче місце на своєму підприємстві для проходження виробничого навчання, практики та стажування безробітних.

Це, безсумнівно, надасть можливість претендентам на вакансію вдосконалити свої знання, практичні уміння й навички.

???? Ефективність та результативність такого навчання гарантована, адже воно передбачає врахування особливостей та специфіки виробництва, а весь навчальний процес супроводжують досвідчені наставники-практики.

Оплата навчання зареєстрованих безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

???? Торік професійне навчання проходили понад 88 тисяч безробітних.  У січні 2022 року 8 тисяч громадян здобували новий фах за направленням служби зайнятості.