Про надзвичайний стан на Львівщині

Дата: 23.02.2022 17:22

Рада національної безпеки та оборони України прийняла рішення про введення надзвичайного стану по усій території України, крім Донецької та Луганської областей????????

Наголошуємо - вводиться надзвичайний, а не воєнний стан.

Надзвичайний стан — це особливий режим, який вводиться через велику небезпеку для людей чи країни. Обмежують лише ті права, які можуть сприяти поширенню надзвичайної ситуації або паніки.

Правоохоронні органи збільшать к-ть патрулів для патрулювання вулиць, відбудеться посилення охорони громадського порядку та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення. Можливе обмеження руху транспорту та додатковий його огляд. Також збільшиться кількість перевірок документів у населення.

Введення комендантської години на Львівщині не планується.

Для кожної області України обмеження надзвичайного стану можуть варіюватися.

Він почне діяти після підписання відповідного указу Президента про запровадження надзвичайного стану та після його затвердження Верховною Радою.