«Дія.Бізнес» : уся інформація про державні та донорські програми, приватні ініціативи підтримки підприємців в умовах війни зібрана на порталі (https://business.diia.gov.ua/wartime ).

Дата: 31.03.2022 11:45

На цьому ресурсі можна ознайомитися:

• з алгоритмом виплати працедавцям компенсації у розмірі 6500 грн у разі працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;
  • урядовою програмою щодо тимчасового переміщення підприємств з

постраждалих під час війни регіонів;

•  оглядом ініціатив щодо релокейту підприємств;
  • фінансовою державною підтримкою підприємців, у т. ч. умовами кредитування підприємств за програмою «5-7-9%» та платформами надання позик аграріям;
  •  змінами у період воєнного часу у сфері оподаткування;
  • нововведеннями та ініціативами щодо експорту в умовах воєнного стану;
  • іншими ініціативами, що націлені на підтримку бізнесу та збереження робочих місць.

До слова, на порталі «Дія» знову появилася можливість зареєструвати бізнес в режимі онлайн. Ця послуга була недоступна з міркувань безпеки. Зараз Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відновив роботу. Тож охочі започаткувати власну справу можуть дистанційно зареєструватися як фізичні особи-підприємці, обравши загальну чи спрощену систему оподаткування.

Як відкрити ФОП на порталі «Дія»:

• слід перейти на  https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop  та авторизуватися;
  • виповнити онлайн - форму;
  • перевірити та підведити дані електронним підписом.

Заява буде перевірена та надіслана до ЄДР для реєстрації в автоматичному режимі без участі державного реєстратора. Перевірка триватиме до 2 секунд.

Дізнатися результат послуги можна в кабінеті громадянина на порталі «Дія», окрім того заявник отримає лист на електронну пошту.

Розвиваймо українську економіку разом!