«Послуги з нестандартного приєднання до електричних мереж електроустановок об’єкта: «Розширення і реконструкція діючого комплексу очисних споруд та системи каналізації смт. Славське Сколівського району Львівської області». Коригування» (смт. Славське, вул. І.Франка, 38)»

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням показників існуючої дозволеної (приєднаної) потужності, величини максимального розрахункового навантаження (прогнозованого) з урахуванням існуючої потужності згідно технічних умов нестандартного приєднання  до електричних мереж електроустановок  від 23.12.2021 року (№ ТУ005226-231221-1-13-44-3-000000-1).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості:

Розмір бюджетного призначення на 2022 рік на закупівлю «Послуги з нестандартного приєднання до електричних мереж електроустановок об’єкта: «Розширення і реконструкція діючого комплексу очисних споруд та системи каналізації смт. Славське Сколівського району Львівської області». Коригування» (смт. Славське, вул. І.Франка, 38)» визначено відповідно до порядку, передбаченому Бюджетним кодексом України, а виходячи з попередніх розрахунків, очікувана вартість закупівлі визначена в сумі 371962.80 грн.