У понеділок, 22 серпня, відбулось навчання із цивільного захисту на базі опорного закладу освіти «Сколівська академічна гімназія при «Національному університеті «Львівська Політехніка» імені Героя України Героя Небесної сотні Олега Ушневича» Сколівської міської ради, у якій взяла участь начальниця відділу освіти, культури та спорту Славської селищної ради Ольга Кореневич, керівники закладів освіти та відповідальні особи за цивільний захист закладів освіти.

Заняття проводили представник Стрийського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Микола Пилипів, представник НКП ЦЗ та БЖД у м. Стрий Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Львівській області Дмитро Наливайко.

Освітян ознайомили:

? з алгоритмом дій працівників та здобувачів освіти при увімкненні сигналу тривоги;

? з основними вимогами щодо обладнання, експлуатації та утримання об’єктів фонду захисних споруд у готовності до застосування;

? з порядком заповнення захисних споруд і правилами перебування в них;

? з заходами щодо забезпечення пожежної безпеки ;

? з алгоритмом дій, у разі виникнення пожежі;

? з організацією цивільного захисту у сфері освіти (повноваження, обов’язки тощо);

У цей складний для усіх нас час, важливо об’єднатися та не дати ворогу забрати у наших дітей можливість ставати освіченими людьми. Та ми впевнені, українська освіта переможе в цій війні.