Громадське обговорення проекту детального плану території Славської селищної ради в межах населеного пункту смт. Славське Стрийського району Львівської області

Дата: 09.03.2023 15:37

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  житлової та громадської забудови на території Славської селищної ради в межах населеного пункту смт. Славське Стрийського району Львівської області.

Мета розроблення детального плану території: визначення всіх планувальних обмежень, впорядкування території з метою розміщенняжитлової та громадської забудови на території Славської селищної ради. Склад та зміст детального плану території визначено відповідно до   ДБН Б.1.1-14:2021«Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні».

Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Славської селищної ради від 08.11.2022 р. № 1996,

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ Славська селищна рада Стрийського району Львівської області (82660, Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Славське, вул. В. Івасюка, буд. 24).

Замовник ДПТ –
Славська селищна рада Стрийського району Львівської області, ЄДРПОУ 04370314

Розробник ДПТ – ФОП «Мецевич Р.М.»

Громадське обговорення проекту детального плану території  з 09березня 2023 року по 10квітня 2023 року.

Із проектом містобудівної документації https://slavska-gromada.gov.ua/ (Славська селищна рада), або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні адмінбудинку Славської селищної ради за адресою: Львівська обл.., Стрийський р-н., смт. Славське, вул.В.Івасюка,24  у період з 09:00 год. до 18:00 год.

10.04.2023 р. відбудеться громадське слухання проекту детального плану території в приміщенні за адресою Львівська обл., Стрийського р-н.,смт. Славське вул. Шептицького,3

Початок о 14:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території до 10.04.2023р. включно до відділу архітектури та містобудування Славської селищної ради через Центр надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: slavske_rada@ukr.net

Відповідальною посадовою особою Славської селищної ради за організацію розгляду пропозицій є начальник відділу архітектури та містобудування Кончевич Олег Адріанович. Телефон для довідок: 03251-42 566