Повідомлення про оприлюднення Проекту внесення змін до Детальний план території для розміщення всесезонного туристичного комплексу

Дата: 19.04.2023 17:32

Повідомлення про оприлюднення Проекту внесення змін до «Детальний план території для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області (ДПТ)та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінкудетального плану території  для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

Мета розроблення детального плану території: визначення всіх планувальних обмежень, визначення намірів забудови земельних ділянок, встановлення містобудівних умов та обмежень для проектованих земельних ділянок та  впорядкування території з метою розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради. Склад та зміст детального плану території визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Славської селищної ради від 07.09.2022р. № 1925.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Славська селищна рада Стрийського району Львівської області (82660, Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Славське, вул. В. Івасюка, буд. 24).

Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 20.04.2023 р. до 19.05.2023 р.

Способи участі громадськості: надання письмових пропозицій і зауважень на поштову адресу: Славська селищна рада (82660, Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Славське, вул. В. Івасюка, буд. 24).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

18.05.2023 року о 14:00 год. в приміщенні Народного дому смт. Славське.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту внесення змін до ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Славська селищна рада (82660, Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Славське, вул. В. Івасюка, буд. 24).

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 19.05.2023 р.  включно до Славської селищної радичерез Центри надання адміністративних послугабо на електронну скриньку: slavske_rada@ukr.net

Відповідальною посадовою особою Славської селищної ради за організацію розгляду пропозицій є Начальник відділу архітектури та містобудування Кончевич Олег Адріанович. Телефон для довідок: 097 883 01 82

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Славська селищна рада Стрийського району Львівської області.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.