Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування

Дата: 26.06.2023 16:56
Кількість переглядів: 1201

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічноїоцінки проекту документа державного планування - «Генеральний план
с. Нижня Рожанка Львівська обл. Стрийський район Славська селищна рада
»

 

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання таврахуванняпропозиційізауваженьгромадськостіСлавськаселищнарадаоприлюднюєЗаяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документа державногопланування-«Генеральний план с. Нижня Рожанка Львівська обл. Стрийський район
Славська селищна рада».

Повнаназва  документа  державного  планування  та  стислий  виклад  його  змісту:

«Генеральний план с. Нижня Рожанка Львівська обл. Стрийський район
Славська селищна рада». Обґрунтуваннядовгострокової стратегії планування та забудови, використання території населеного пункту вінтересахгромадизурахуваннямдержавних,громадськихтаприватнихінтересів.

Орган,щоприйматимерішенняпрозатвердженнядокументадержавногопланування:

органзгіднозЗакономУкраїни«Прорегулюваннямістобудівноїдіяльності».

ПередбачуванупроцедуругромадськогообговоренняЗаявипровизначенняобсягустратегічноїекологічноїоцінки,утомучислі:

а) датапочаткутастрокиздійсненняпроцедури:з 27.06.2023по06.07.2023;

б) способиучастігромадськості (наданняписьмовихзауваженьі пропозицій,громадськіслухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я тапо батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування зурахуванням вимогзаконодавства,будівельних норм,державнихстандартівтаправил.

в)дата,часімісцепроведеннягромадськихслухань:непередбачаєтьсяпроведеннягромадськихслухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися зпроектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у томучислі пов'язаною зі здоров'ямнаселення, що стосується документа державного планування -Славськаселищнарадазаадресою:вул. В. Івасюка, буд. 24, смт Славське, Стрийський р-н, Львівська обл., 82660, атакож на офіційному сайті https://slavska-gromada.gov.ua/ протягом10 днівздняоприлюдненняцьогоповідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси тастроки подання зауважень і пропозицій - Славська селищна рада за адресою: вул. В. Івасюка, буд. 24, смт Славське, Стрийський р-н, Львівська обл., 82660.

Електронна адреса:slavske_rada@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій: з 27.06.2023 по 06.07.2023;

Відповідальнаособа:начальник відділу архітектури та містобудування Славської селищної ради – Кончевич О. А.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - у приміщені Славської селищної ради за адресою:вул. В. Івасюка, буд. 24, смт Славське, Стрийський р-н, Львівська обл., 82660.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документа «Генеральний план с. Нижня Рожанка Львівська обл. Стрийський район Славська селищна рада» для довкілля,у тому числі здоров’я населення, неочікуються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь