Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 21.02.2023 12:23

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до потреб територіальної громади, з  урахуванням особливостей рельєфу території громади та характеру дорожнього покриття.

Розмір бюджетного призначення на 2023 рік на закупівлю легкового автомобіля визначений, виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням Славської селищної ради на 2023 рік в сумі  700 тис. грн. (сімсот тисяч гривень 00 коп.).

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено в результаті проведеного аналізу електронних ресурсів офіційних представництв (дилерів) автовиробників та проведених публічних закупівель в електронній системі та встановлено з урахуванням визначених бюджетних призначень.