Фінансовий відділ Славської селищної ради інформує про фінансування з селищного бюджету впродовж 31 липня-04 серпня поточного року.

Дата: 04.08.2023 17:19

Впродовж тижня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 6213,2 тис.грн.

98,5 тис.грн. скеровано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівників бюджетних установ.

На реалізацію Програми соціальної підтримки учасників бойових дій та мобілізованих до лав ЗСУ та ТРО, учасників бойових дій УПА, учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС в територіальній громаді Славське на 2023 рік виділено 250,0 тис.грн.

На Програму з благоустрою Славської селищної ради на 2023 рік виділено 1202,1 тис.грн.

На суму 1760,7 тис.грн. здійснено капітальних видатків, в т.ч.:

• Капітальний ремонт-благоустрій території ДНЗ Тухля 322,6 тис.грн.;

• Будівництво спортивних майданчиків на території Славської територіальної громади – 1438,1 тис.грн.

Оплата за спожиті енергоносії 2,7 тис.грн.

261,8 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі придбання матеріалів та оплату за надані послуги.

Здійснено щодекадне перерахування реверсної дотації до державного бюджету в сумі 2637,4 тис.грн.