Фінансовий відділ Славської селищної ради інформує про фінансування з селищного бюджету впродовж 07-11 серпня поточного року

Дата: 11.08.2023 15:57

Впродовж тижня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 11904,8 тис.грн.

3,8 тис.грн. скеровано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівників бюджетних установ.

На реалізацію Програми фінансової підтримки на 2023 рік Комунального некомерційного підприємства Славської селищної ради «Славська міська лікарня» спрямовано 52,1 тис.грн.

Реалізація Програми з благоустрою Славської селищної ради на 2023 рік958,5 тис.грн.

Програма будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту, утримання  автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури комунальної власності Славської селищної ради на 2023 рік493,8 тис.грн.

Програма із землеустрою Славської селищної ради Стрийського району Львівської області на 2023 рік виділено 103,9 тис.грн.

На суму 4341,9 тис.грн. здійснено капітальних видатків.

Оплата за спожиті енергоносії 15,6 тис.грн.

258,8 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі придбання матеріалів та оплату за надані послуги.

Передано субвенцій для органів місцевого самоврядування та установ, що фінансуються з державного бюджету – 3039,0 тис.грн.

Здійснено щодекадне перерахування реверсної дотації до державного бюджету в сумі 2637,4 тис.грн.