Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 10.08.2023 16:31

10 серпня 2023р.

Класифікація за Код ДК 021:2015: 03410000-7-03410000-7- Деревина

ДРОВА ПАЛИВНІ ДЛЯ ПОТРЕБ КНП «СЛАВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ТА СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ на 2023-2024 рік

Інформація щодо обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови КМУ від 16.12.2020 № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» , КНП «Славська міська лікарня» інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю дров паливних. Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).

Закупівля товару:

Дрова паливні за кодом ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (далі – Товар) проводиться за процедурою відкриті торги з особливостями,

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дрова повинні відповідати ТУУ 16.1-00994207-005:2018.  Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Дрова повинні бути без гнилі та трухляви. Учасник повинен забезпечити постачання товару, якість якого відповідає вимогам ДСТУ, діючим стандартам і технічним умовам (ТУ), встановленим чинним законодавством для товару даного виду. Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна  перевищувати 30 мм. Дрова по товщині – не менше 20 см.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість передбачена кошторисом на 2023 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки «Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі» від 20.08.2019 р. № 3301-04/34980-06 та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а також інфолиста Мінекономіки «Щодо передумов здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів» від 10.09.2020р. № 3304-04/55366-06, здійснювався Замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійсювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель.

Обгрунтування обсягів закупівлі Товару: загальний обсяг закупівлі деревини сформований, виходячи з наявної потреби. Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу деревини сформована виходячи із їх обсягів використання Замовником за попередні роки.

Очікуваний обсяг закупівлі Товару:

50м.куб. – Деревина паливна (бук),

1. м. куб. – Деревина паливна (хвойні)

Місце поставки

Постачання товару (деревини) здійснюється партіями, що погоджуються сторонами, транспортом учасника-переможця з дотриманням умов захисту довкілля, за адресами та в обсягах, вказаними замовником, в робочі дні та години (з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 год), згідно поданої нижче таблиці:

Місце поставки товару

Кількість деревини (хвойні), м.куб

Кількість деревини (бук),

м.куб

Загальний обсяг закупівлі,

м.куб

КНП «Славська міська лікарня»