Дата: 11.01.2021 11:23

(відповідно до пункту 41постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Славська селищна рада Стрийського району Львівської області;

82660, смт.Славське, вул.Івасюка 24,

код за ЄДРПОУ – 04370314;

категорія замовника – орган місцевого самоврядування; юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Послуги з розміщення інформаційних матеріалів на радіо в рамках реалізації програми розвитку туризму на території населених пунктів Славської селищної ради на 2021 рік, ДК 021:2015: 79340000-9 — Рекламні та маркетингові послуги

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Учасник зобов’язується за замовленням Замовника надати послуги з розміщення інформаційних матеріалів на радіо в рамках реалізації програми розвитку туризму на території населених пунктів Славської селищної ради на 2021 рік впродовж орієнтовного періоду з лютого  2021 року по травень 2021 року  з метою інформування населення про туристичні можливості Славської громади.

Розміщення інформаційних матеріалів має бути здійснене відповідно до наступних умов:

Радіостанції, в ефірі яких має відбуватися розміщення інформаційних матеріалів: Хіт, Люкс, ФМ Галичина, Roks, Kiss, Relax, Мелодія, Наше Радіо, Максимум, Русское Радио Україна, Радіо Ностальжі.

Цільова аудиторія: працездатні особи, віком 20-50 років

Орієнтовна кількість виходів: 8000

Орієнтовний обсяг ефіру: 120 000 сек.

Охоплення території: місто Львів та Львівська область (50% від загального обсягу ефіру), Київ та Київська область.

Натуральна доля охоплення аудиторії за даними офіційного рейтингу Kantar TNS в Україні «Львів та Львівська область, Київ та Київська область» не менше ніж 50%

Тривалість розміщення інформаційних матеріалів: 5 тижнів, з можливістю дострокового припинення  та  можливістю пролонгації.

Частка розміщення виходів в загальній структурі радіостанцій:

Радіостанція

Частка виходів у відсотковому співвідношенні.

Львів та Львівська область

Хіт FM

Люкс FM

ФМ Галичина

Radio Roks

Kiss FM

Радіо Relax

Мелодія FM

Наше Радіо

Радио Максимум

Київ та Київська область.

Хіт FM

Люкс FM

Русское Радио Україна

Radio Roks

Kiss FM

Радіо Relax

Мелодія FM

Наше Радіо

Радио Максимум

Радіо Ностальжі

Деталізований зміст послуг з розміщення інформаційних матеріалів на радіо:

Підготовка та погодження із Замовником медіа-плану розміщення інформаційних матеріалів, що має включати концепцію на період розміщення та прогнозовані оцінки ефективності;

Фінальна підготовка інформаційних матеріалів (аудіороликів) згідно технічних вимог радіостанцій в тому числі до форматів та носіїв;

Розміщення інформаційних матеріалів в ефірі радіостанції відповідно до погодженого медіа-плану та сітки розміщення;

Підготовка та надання Замовнику Після закупівельного Звіту щодо досягнення планових показників та прогнозованих оцінок ефективності, який формується на основі даних, наданих медіа моніторинговими та досліджуючими компаніями

Якість та кількість наданих Послуг повинна відповідати встановленим вимогам або мати показники кращі ніж вищенаведені.

Учасник/Виконавець бере на себе зобов’язання своєчасно та якісно розмістити інформаційні матеріали у вигляді аудіороликів орієнтовною тривалістю по 15 сек кожний в ефірі визначених радіостанцій, з них не менше 50% часу трансляції повинні відбуватися в період найбільш активного прослуховування радіомовлення впродовж доби (прайм-тайм).

Здійснення учасником за завданням (в усній формі або в електронній) Славської селищної ради розміщення на радіо інформаційних матеріалів про туристичні можливості Славської громади Стрийського району Львівської області.

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Закупівля професійних дизайнерських послуг планувалась та оголошувалась на очікувану вартість виходячи з очікуваного обсягу на 2021 рік для потреб Славської Громади

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувану вартість предмету закупівлі визначено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами).

Метод, застосований для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі: метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прас-листів на момент вивчення ринку.

Очікувана ціна за послуги  = (550 000,00 грн + 560 000,00 грн + 540 000,00 грн) / 3 = 550 000, 00 грн з ПДВ.

Очікувана вартість предмету закупівлі 550 000 грн. 00 коп.