ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 11.01.2023 12:04

Замовник (внутрішній): Відділ освіти, культури та спорту Славської селищної ради

Предмет Закупівлі: Бензин А-95 та Паливо дизельне Євро для потреб Славської селищної ради, її закладів та установ Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти)

Очікувана вартість предмета закупівлі: 2214200,00 грн

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Технічні,  якісні та характеристики предмета закупівлі подані у наступній таблиці:

Найменування  предмету закупівлі

Опис та характеристика товару

Одиниця виміру

1

Бензин А-95

Повинен відповідати державному стандарту ДСТУ 7687:2015

літр

6800

2

Паливо дизельне

Повинен відповідати державному стандарту ДСТУ 7688:2015

літр

30670

Товар повинен відповідати показникам якості, які визначені зазначеними державними стандартами.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Загальна кількість необхідної до закупівлі обсягу деревини  сформована виходячи з обсягів використання пального за 2022 рік з урахуванням прогнозних показників на 2023 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Відповідно до розрахунків вартості товару шляхом аналізу  ринкових цін на дату оголошення процедури закупівлі, очікувана вартість процедури закупівлі складатиме 2214200,00 грн.  з ПДВ та відповідає обсягу бюджетних призначень згідно прийнятого рішення органу місцевого самоврядування.