Дата: 19.12.2023 09:46

У ЦНАПі Славської громади від сьогодні можна отримати послуги сервісних центрів МВС, а саме:

- обмін посвідчення водія;

- отримання дублікату посвідчення водія у зв’язку з пошкодженням, втратою чи викраденням;

- первинна реєстрація транспортного засобу придбаного в торговій організації, установі;

- реєстрація нових транспортних засобів за актом прийняття-передання;

- перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із зміною анкетних даних власника;

- виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків, які виготовляють на замовлення власників транспортних засобів, з видачею номерних знаків.

- перезакріплення індивідуального номерного знака

Нові послуги презентували: представник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській області, Івано-Франківській та Закарпатській областях Ігор Марко, голова Стрийської PВА Богдан Янко, Славський селищний голова Володимир Бега, депутат Славської селищної ради Олег Ферин та начальник ЦНАПу Дмитро Веклич.

Вже сьогодні голова громади урочисто вручив першій відвідувачці поновлене посвідчення водія.

Ознайомитись з переліком необхідних документів для отримання послуг сервісних центрів МВС, можна на офіційному сайті Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області http://lvv.hsc.gov.ua/