Розпочато фінансування 2024 бюджетного року

Дата: 29.01.2024 12:42

Розпис селищного бюджету за доходами та видатками на 2024 рік 04 січня затверджено начальником фінансового відділу Славської селищної ради та подано до управління Державної казначейської служби України у Сколівському районі Львівській області.

Це дозволило починаючи з 8 січня розпочати виплату заробітної плати працівникам установ місцевого бюджету Славської селищної ради та проводити інші видатки селищного бюджету заплановані на січень поточного року.

Так ось, впродовж 08-26 січня з місцевого бюджету Славської територіальної громади виділено кошти в сумі 5910,1 тис.грн.

4502,8 тис.грн. скеровано на виплату заробітної плати з нарахуванням працівників бюджетних установ, в т.ч. коштом коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 2779,0 тис.грн.

300,0 тис.грн. скеровано на реалізацію «Програми соціальної підтримки учасників бойових дій та мобілізованих до лав ЗСУ та ТРО, захисників та захисниць України в територіальній громаді смт. Славсько на 2024 рік».

18,8 тис.грн. скеровано на оплату за харчові продукти та оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

569,4 тис.грн. профінансовано видатки КНП «Славська міська лікарня» на виплату заробітної плати та оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

398,9 тис.грн. профінансовано видатки КП «Громадське господарство».

120,2 тис.грн. скеровано на поточні потреби бюджетних установ.