Львівські та Сумські громади підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 04.03.2024 13:51

Важлива подія для заходу та сходу України – підписання Меморандуму про співдружність та співпрацю між громадами Львівської та Сумської областей.

Протягом кількох днів, з 29 лютого по 3 березня, до Славської громади завітали голови громад та народні депутати на 7-й Міжнародний форум громад-побратимів Сумщини та Львівщини.

Під час форуму обговорили питання співпраці та взаємопідтримки. Адже в умовах війни, громади, які перебувають близько, чи навіть безпосередньо до лінії зіткнення, потребують підтримки.

Також важливим питанням форуму стало залучення міжнародних та європейських партнерів до зміцнення та відновлення українських громад, написання спільних грантових заявок та планування розвитку.

Дякуємо всім представникам Сумщини за вашу незламність, за щоденну боротьбу. Попри обстріли, руйнування, втрати та біль, ви все одно шукаєте можливості, щоб працювати для розвитку громади та України.

Віримо, що зовсім скоро наша співпраця, принесе результати.