Регіональний семінар "Інтеграція адміністративних послуг у ЦНАП, ТП і ВРМ: сталість та забезпечення якості"

Дата: 04.03.2024 14:25

29 лютого 2024 року начальник ЦНАПу Славської селищної ради Дмитро Веклич взяв участь у регіональному семінарі "Інтеграція адміністративних послуг у ЦНАП, ТП і ВРМ: сталість та забезпечення якості".

Завдання заходу:

- ознайомлення з цілями та завданнями державної політики щодо розвитку ЦНАП у 2024 році та основними принципами взаємодії СНАП та ЦНАП області;

- представлення результатів моніторингу діяльності ЦНАП області у 2023 році;

- ознайомлення з практичними аспектами впровадження Закону України "Про адміністративну процедуру”;

- представлення цілей та напрямків розвитку ЦНАП області у 2024 році;

- визначення шляхів зміцнення потенціалу ЦНАП в умовах кризового реагування та відновлення.

Організатори заходу: управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА за підтримки ПРООН.