Кузьмін Любомир Ігорович

Звання: Старший солдат

Посада: Водій-електрик медичного пункту 1-го механізованого батальйону

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада

Обставини смерті: Загинув 23 травня 2014 р. внаслідок обстрілу санітарного автомобіля поблизу с. Новопавлівка Волноваського району Донецької області.

Любомир був найстаршим з чотирьох братів. 2007 року закінчив ЗОШ. Пройшов строкову армійську службу на посаді водія. Працював у Славському різноробом та водієм.

В часі війни мобілізований у кінці березня 2014-го — водій-електрик медичного пункту 1-го механізованого батальйону 51-ї окремої механізованої бригади. Разом із підрозділом у травні 2014 року перебував в районі міста Волноваха на Донеччині.

23 травня 2014 року Любомир виїхав у звичайний рейс. За 5 кілометрів від села Новопавлівка Волноваського району військова санітарна машина УАЗ-«таблетка» була обстріляна автоматною чергою. Солдат Кузьмін загинув. Офіцер, який був поряд із ним, дістав важкі поранення.

За день до того у бою під Волновахою загинули 16 військовослужбовців 51-ї бригади, на місці того бою 2015 року встановлено меморіальну дошку, на ній вказане й ім'я Любомира Кузьміна.

Похований у Славському, почесне поховання біля церкви, з військовими почестями. В останню путь проводжали кілька тисяч людей.

Без Любомира лишились дружина Світлана та 3-річний син Артем. В листопаді 2015 року сім'ю загиблого військовослужбовця забезпечили квартирою у м. Стрий.