ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА І КВАРТАЛ 2024 РОКУ

Дата: 02.04.2024 15:36

Доходи селищного бюджету

На виконання ст. 28 БКУ фінансовий відділ Славської селищної ради оприлюднює інформацію про бюджет відповідно до вимог, визначених БКУ. Оперативна інформація про виконання бюджету Славської селищної ради станом на 01.04.2024 року.

Протягом 1-го кварталу 2024 року до загального та спеціального фондів селищного бюджету Славської селищної ради, без врахування міжбюджетних трансфертів, надійшло 93154,0 тис.грн.

До загального фонду – 92732,1 тис.грн., з них:

До спеціального фонду – 421,9 тис.грн., з них:

Також протягом даного періоду отримано офіційних трансфертів до загального фонду бюджету на суму 18497,8 тис.грн., у тому числі:

• освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 18046,8 тис.грн.,
  • інші субвенції з місцевого бюджету – 74,968 тис.грн.

Видатки селищного бюджету

За 1-й кварталу 2024 року на фінансування видатків загального фонду бюджету Славської селищної ради з урахуванням трансфертів з державного та обласного бюджетів спрямовано 58534,3 тис.грн., що становить 77,6 % планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін.

В розрізі галузей структура видатків загального фонду має наступний вигляд:

Видатки спеціального фонду складають 23287,6 тис. грн. або 37,3 % планового обсягу бюджетних призначень з урахуванням змін, в т.ч.:

За вказаний період проведено видатки спеціального фонду бюджету (Інші кошти спеціального фонду) в сумі 69112,233 тис. грн., в тому числі:

• Державне управління  - 40,0 тис.грн.;
  • Освіта – 10005,8 тис.грн.;
  • Охорона здоров`я – 63,0 тис.грн. (без коштів НСЗУ);
  • Будівництво об`єктів житлово-комунального господарства – 496,5 тис.грн.;
  • Будівництво освітніх установ та закладів – 1361,0 тис.грн.;
  • Будівництво споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту – 2238,5 тис.грн.;
  • Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету – 1934,4 тис.грн.;
  • Інші заходи громадського порядку та безпеки – 133,0 тис.грн.;
  • Заходи та роботи з територіальної оборони – 680,4 тис.грн.;
  • Охорона та раціональне використання природних ресурсів – 3091,969 тис.грн.;
  • Міжбюджетні трансферти – 6335,0 тис.грн.

Джерелами фінансування усіх видатків є кошти бюджету Славської селищної ради, вільні залишки коштів, що сформувались на 01.01.2024 року, а також субвенції із Державного та інших бюджетів.

Начальник фінансового відділу                                   Ростислав ДУНЕЦЬ