У Трускавці стартував кількаденний форум «Демократичний тиждень Карпатського моря»

Дата: 23.04.2024 11:34

Вчора, 22 квітня, у Трускавці стартував кількаденний форум «Демократичний тиждень Карпатського моря», аналог норвезького Arendalsuka. Нашу громаду представляв Славський селищний голова Володимир Бега.

Мета форуму - об’єднати лідерів суспільної думки, офіційних осіб, політиків, громадських активістів, громадські організації, журналістів, бізнесменів та міжнародних партнерів для поглиблення співпраці між Україною, країнами Північної Європи, Балтії та іншими країнами-партнерами у консолідації зусиль з наближення перемоги України.

До події долучилися десятки офіційних осіб з України та закордону. Від імені очільника Львівщини Максим Козицький учасників форуму привітала заступниця Львівської ОВА Христина Замула.

Впродовж наступних чотирьох днів представники України та міжнародні партнери у межах панельних дискусій говоритимуть про важливість світових інвестицій в перемогу України, парламентської та місцевої співпраці на міжнародних рівнях, реабілітацію та психологічне здоров’я ветеранів, економічний інвестиційний клімат тощо.