Підопічні Центру надання соціальних послуг отримали продуктові набори до Великодня
Дата: 02.05.2024 16:24
Кількість переглядів: 99
Перед Великоднем працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» роздали свої підопічним продуктові набори та привітали зі святами.
Зараз ЦНСП опікується 137 одинокими літніми людьми з різних населених пунктів громади. Всі вони отримали набори з найнеобхіднішими продуктами до святкового столу.
Дякуємо працівникам закладу за те, що дбаєте про літніх людей нашої громади. У цей непростий час ваша підтримка та увага надзвичайно важлива для кожного.