Довідка про громадське обговорення та консультації проектів Детальних планів території житлової та громадської забудови по вул. Довбуша, вул. Шевченка, вул. Волошина, вул. Січових Стрільців в смт. Славсько Славської об’єднаної територіальної громади

Дата: 03.05.2024 17:44

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  житлової та громадської забудови на території Славської селищної ради в селищі Славсько Стрийського району Львівської області.

Мета розроблення детальних планів території: визначення всіх планувальних обмежень, впорядкування території з метою розміщення житлової та громадської забудови на території Славської селищної ради. Склад та зміст детального плану території визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території». ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні»

Підстава розроблення проекту детальних планів території:
 1. По вул. Довбуша : Рішення Славської селищної ради від 31.08.2023 р. № 2556, Рішення Славської селищної ради від 29.06.2023 р. № 2415
2. По вул. Шевченка Рішення Славської селищної ради від 08.02.2024 № 2970;
3. По вул. Волошина Рішення Славської селищної ради від 08.02.2024 № 2958;
4. По вул. Січових Стрільців Рішення Славської селищної ради від 21.12.2023 № 2909;

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ Славська селищна рада Стрийського району Львівської області (82660, Львівська обл., Стрийський р-н, смт. Славсько, вул. В. Івасюка, буд. 24).

Замовник ДПТ –
Славська селищна рада Стрийського району Львівської області, ЄДРПОУ 04370314

Розробники детального плану території – ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович»  та ФОП «Дідик В.Ю.»

Громадське обговорення проекту детальних планів території  з 06 травня 2024 року по 06 червня 2024 року.

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитися на сайті https://slavska-gromada.gov.ua/ (Славська селищна рада), або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні адмінбудинку Славської селищної ради за адресою: Львівська обл.., Стрийський р-н., смт. Славське, вул.В.Івасюка,24  у період з 09:00 год. до 18:00 год.

06 червня 2024р. відбудеться громадське слухання проектів детальних планів території в приміщенні за адресою  Львівська обл. Стрийського р-н., смт. Славське вул. Шептицького,3 .

Початок о 14:00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проектів детальних планів території до 06.06.2024 р. включно до відділу архітектури та містобудування Славської селищної ради через Центр надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: slavske_rada@ukr.net

Відповідальною посадовою особою Славської селищної ради за організацію розгляду пропозицій є начальник відділу архітектури та містобудування Кончевич Олег Адріанович. Телефон для довідок: 03251-42 566

Додаток 1. вул. Волошина