Сьогодні, 23 травня, минають 10-ті роковини з дня загибелі Героя Любомира Кузьміна

Дата: 23.05.2024 10:00

Любомир був найстаршим з чотирьох братів. 2007 року закінчив школу. Пройшов строкову армійську службу на посаді водія.

Мобілізований у кінці березня 2014-го — водій-електрик медичного пункту 1-го механізованого батальйону 51-ї окремої механізованої бригади. Разом із підрозділом у травні 2014 року перебував в районі міста Волноваха на Донеччині.

23 травня 2014 року Любомир виїхав у звичайний рейс. За 5 кілометрів від села Новопавлівка Волноваського району військова санітарна машина УАЗ-«таблетка» була обстріляна автоматною чергою. Солдат Кузьмін Любомир загинув. Офіцер, який був поряд із ним, дістав важкі поранення.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (27.06.2015, посмертно).

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях.