З січня до початку червня 2024 року з місцевого бюджету виплачено різних видів допомог на загальну суму 10 357 800 гривень

Дата: 20.06.2024 15:46

З початку повномасштабного вторгнення Славська селищна рада з ініціативи усіх депутатів та селищного голови затвердила «Програму соціальної підтримки учасників бойових дій та мобілізованих до лав ЗСУ та ТРО, Захисників та Захисниць України» та постійно підтримує військовослужбовців нашої громади.

З січня до початку червня 2024 року з місцевого бюджету виплачено різних видів допомог на загальну суму – 10 357 800 гривень:

- 567 Захисників отримали одноразову допомогу кожен по 10 тис. гривень;

- 49 Захисників отримали 50 тис. гривень при мобілізації;

- 22 Захисники отримали допомогу на реабілітацію по 50 тис. гривень, 9 членів родин військових отримали на лікування по 14 200 гривень.

- 4 родини зниклих безвісти та полонених Захисників отримали по 50 тис. гривень;

- 8 родин отримали допомогу на поховання Захисника по 100 тис. гривень.

Також з ініціативи усіх депутатів та селищного голови затверджено програми зубопротезування для Захисників та програма оздоровлення дітей Захисників України.