Громадські щодо слухання врахування громадської думки під час розробки Детальний план території  Для будівництва та обслуговування об’єктів громадської забудови в смт. Славське

19 липня 2022 р. о 15:00 у народному домі Славського відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детальних планів території під забудову у даному населеному пункті. 

Шановні платники!

Центр обслуговування платників Сколівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області продовжує надавати адміністративні послуги платникам податків. На період строку дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні (із змінами і доповненнями), затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року №2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента «Про введення воєнного стану в Україні», звертаємо увагу на першочергове гарантування безпечних умов роботи, збереження і здоров’я працівників, а також платників податків, у зв’язку з чим наголошуємо на можливості отримання послуг, подання звітності та листування з ДПС через сервіс «Електронний кабінет», у зв’язку з цим рекомендуємо відвідини ДПІ лише за нагальної потреби.

17 лютого у Славському на деяких вулицях буде припинено газопостачання

Стрийське відділення АТ «Львівгаз» повідомляє про те, що у зв’язку з виконанням робіт по підключенню новозбудованого газопроводу 17 лютого 2022 р. з 8:00 до 17:00 буде припинено газопостачання 16 житлових будинків у Славському по вул. Устияновича, вул. Шевченка та вул. Івасюка.

Громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розроблення Детального плану території за межами населеного пункту с. Волосянка

15 березня 2022 р. о 14:00 у народному домі Славського відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детального плану території (громадської забудови та інженерної інфраструктури) за межами населеного пункту с. Волосянка, Стрийського району, Львівської області на території Славської селищної ради.

Громадські слухання щодо врахування громадської думки під час затвердження детальних планів території у Славську

11 березня 2022 р. о 14:00 у народному домі Славського відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детальних планів території під забудову у даному населеному пункті. 

Громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детального плану території для індивідуального садівництва по вул. Устияновича смт Славське

10 березня 2022 р. об 11:00 у народному домі Славського відбудуться громадські слухання щодо врахування громадської думки під час розробки Детального плану території (ДПТ) для індивідуального садівництва по вул.Устияновича в смт Славське, Стрийського району, Львівської області.

У Славському 4 лютого не буде світла

ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 лютого 2022 з 10:00 до 16:00 у Славському по вул. Д. Галицького, вул. Івасюка, вул. Устияновича (частково), вул. І. Франка (частково), вул. Шевченка, вул. Стуса, вул. вул. Шашкевича та вул. О. Степанівни не буде світла.