Особливості застосування єдиного податку третьої групи за ставкою 2% для платників ПДВ

Відсоткова ставка для платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, встановлені пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – Кодекс), встановлюється у розмірі 2 відсотків доходу.

Патронатне виховання. Подаруй дитині любов!

В час війни, в час коли сотні дітей знаходяться в емоційному дисбалансі та відчутті небезпеки дуже важливо вміти надати їм тепло та любов, яких вони так потребують. Саме тому тема патронатного виховання є вкрай  актуальною. Адже патронатний вихователь -  це людина, яка стоїть на сторожі допомоги сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини.

Про надзвичайний стан на Львівщині

Рада національної безпеки та оборони України прийняла рішення про введення надзвичайного стану по усій території України, крім Донецької та Луганської областей

ПРО РЕАГУВАННЯ НА СПАЛАХ ПОЛІОМІЄЛІТУ

В Україні зареєстровано 2 випадки паралітичного поліомієліту серед дітей. Захворіли діти з Рівненської та Закарпатської областей. При обстеженні 19 контактних виявили, що діти виділяють вірус з фекаліями, але не мають симптомів хвороби. Вірус поліомієліту передається дуже легко від людини до людини: через слину, через іграшки, овочі, фрукти, воду. На 1 паралітичний випадок припадає 100 з симптомами застуди або харчового отруєння. Противірусних ліків проти поліомієліту досі не винайшли!

До уваги мисливців! Сезон полювання 2021-2022р. триває!

Відповідно до ст..19 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання», наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Про затвердження Лімітів використання(відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів і встановлення Норм відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду та наказу по мисливському господарству ТзОВ МГ «Едельвейс-Тур» встановлено наступні терміни полювання: