Про роботу поліцейських на території нашої громади

Дата: 20.11.2020 11:25

Ми вже розповідали, що у нашій громаді тепер працюють поліцейські офіцери Славської ОТГ. Щодня вони патрулюють по всій території нашої громади, дбають про спокій та безпеку кожного мешканця.

Цього тижня поліцейські офіри громади провели розяснувальну роботу щодо дотримання карантинних умов серед мешканців Славської ОТГ.

Проводили також профілактичні бесіди з громадянами, щоб попередити правопорушення.

Поміж роботою офіцери встигають ще й повчитися. Так, 19 листопада, вони взяли участь у вебінарі про шляхи розвитку і покращення community policing в ОТГ.

Також днями правоохоронці затримали двох малолітніх злочинців, які причетні до ряду крадіжок на території Сколівського району, про це повідомила пресслужба Національної поліції у Львівській області.

У ніч на 17 листопада зловмисники скоїли крадіжки майна та продуктів у магазин у Нижній Рожанці.

Як з’ясували правоохоронці під час досудового розслідування, неповнолітні причетні щонайменше до п’яти крадіжок, скоєних на території району протягом листопада цього року. Проникаючи у господарські приміщення, зловмисники викрадали електроінструменти та особисті речі громадян.

За скоєне двом місцевим мешканцям віком 15 та 16 років загрожує покарання - позбавлення волі на строк до шести років.

Зараз триває досудове розслідування.