Громадські слуханя по «Детальному плану території  для розміщення всесезонного туристичного комплексу

 Громадські слуханя по «Детальному плану території  для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Верхня Рожанка Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Захист с. Тухля від шкідливої дії вод р.Опір та її приток на території Тухлянської сільської ради Сколівського району Львівської області" (капітальний ремонт)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації "Будівництво мультифункційного спортивного майданчика по вул.І.Франка в с.Тухля Стрийського району Львівської області"

Оголошення про громадські слухання у Славському

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування каналізаційної насосної станції (КНС-7) по вул. Шевченка в смт. Славське Стрийського району Львівської області.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до потреб територіальної громади, з  урахуванням особливостей рельєфу території громади та характеру дорожнього покриття.

Громадське обговорення проекту детального плану території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Хащовання Стрийського району Львівської області

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  громадської забудови «Для будівництва та обслуговування Хащованського закладу середньої освіти І-ІІ ступеня по вул. Довбуша, Стрийського району Львівської області» на території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Хітар Стрийського району Львівської області.

Громадське обговорення проекту детального плану території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  громадської забудови «Для будівництва та обслуговування закладу загальної середньої освіти І ст. с. Волосянка Стрийського р-ну Львівської обалсті» на території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

Громадське обговорення проекту детального плану території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Хітар Стрийського району Львівської області

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту детального плану території  громадської забудови на території Славської селищної ради в межах населеного пункту с. Хітар Стрийського району Львівської області.