Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіту

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінкудетального плану території  для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території  для розміщення всесезонного туристичного комплексу на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіту п