4 ЛЮТОГО - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ

Кількість випадків раку щороку зростає у всьому світі. Така тенденція є і у нас – на різні форми раку хворіє мільйон українців. Серед пацієнтів КНП «Славська міська лікарня» на обліку з онкологічними захворюваннями перебувають не тільки люди літнього віку, але й молоді особи.

КНП "Славська міська лікарня" отримало новенький автомобіль первинної медико-санітарної медичної допомоги

КНП «Славська міська лікарня» отримало новенький автомобіль первинної медико-санітарної допомоги, створений на базі Toyota Land Cruiser. Машина повністю укомплектована та готова до транспортування хворих. Сьогодні зранку біля церкви транспорт було освячено.

Головна лікарка КНП "Славська міська лікарня" Оксана Зенинець завершила навчання в Школі успішного медичного менеджера

21-23 листопада 2019 р. головна лікарка КНП «Славська міська лікарня» Оксана Зенинець відвідала дев’яту Листопадову Школу успішного медичного менеджера, яку організував Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Вода - друг чи ворог? Це залежить від Вас

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Проте навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  юнацтву правил поведінки на воді дітям. 

Друг чи ворог? Або правила безпечного відпочинку на воді

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Проте навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Особливої уваги потребують діти, статистика доводить, що більше 50 % нещасних випадків у водоймах припадає на дітей.

У Славську з'явилась аптека з позначкою "Доступні ліки"

Шановні мешканці громади, у селищі Славське (вул. Архангельського, 17) запрацювала програма «Доступні ліки». Відтепер в аптеці по вул. Архангельського, 17 (на території КНП «Славська міська лікарня») ви зможете скористатись електронним рецептом та отримати ліки безкоштовно.

З Днем медика!

У третю неділю червня в Україні відзначають День медика.У цей день ми хочемо привітати лікарів та медсестер нашої громади. Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!