3 липня - Міжнародний день без поліетиленових пакетів

3 липня – Міжнародний день без поліетиленових пакетів, в Україні сьогодні проводиться загальноукраїнська акція «День без поліетилену». Про жахливі наслідки використання поліетилену, ви вже чули неодноразово. Інтернетом гуляє невтішна статистика його використання:

У рамках XVIII Міжнародного економічного форуму Славська ОТГ приймає делегацію з України та світу

У рамках XVIII Міжнародного економічного форуму та за організації промотуру  Управлінням туризму і курортів ЛОДА Славська ОТГ приймає делегацію з Іспанії та Португалії,  Республіки Азербайджан та групи представників ЗМІ України. Разом з нашими колегами формуємо позитивний імідж Львівщини. У рамках промотору учасники відвідали найвизначніші та найцікавіші місця нашої ОТГ.

Триває робота над проектом "Велокарпатія"

   Продовжуємо працювати над проектом «Велокарпатія». Цього тижня найкращі професіонали своєї справи опрацювали проект велодоріжки  Славське – Волосянка. Дуже приємно, що до цього процесу також долучився і Ярослав Попович, велогонщик команди “Segafredo” спільно з Упралінням туризму і куротів ЛОДА та професіоналами і любителями велоспорту, це дозволить реалізувати проект круто і якісно.