Відбулася перша стратегічна сесія робочої групи проєкту "Мале Карпатське коло"

24 червня 2020р. за підтримки експертів Проєкту ПРОМІС відбулася перша стратегічна сесія робочої групи проєкту "Мале карпатське коло", на якій обговорили спільний план розвитку туризму на території трьох областей.

Ветерани АТО разом з дітьми висадили дерева

Днями ініціативна група проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» висадили дерева. Ветерани АТО разом зі здобувачами освіти ЗЗСО Славської ОТГ у кожному населеному пункті громади посадили туї. Захід проводився за підтримки Міжнародної організації з міграції.

Львівщина готується до туристичного сезону

Сьогодні, 6 травня, у Львівській ОДА міста-курорти та малі туристичні міста Львівщини зібрались на нараду, щоб обговорити реалії, проблеми та перспективи майбутнього туристичного сезону. Голова Славської ОТГ Володимир Бега також взяв участь у нараді.

Не приймайте гостей! Не наражайте громаду на небезпеку

Шановні мешканці нашої громади, весна в Карпатах у розпалі. Ймовірно, зараз багато туристів захочуть провести свій час посеред гір, і багато з Вас будуть готові надати їм цю послугу. Ми б, звісно, раділи цьому, якби не жили в умовах карантину, коли ніколи не знаєш, де можна підхопити коронавірус.

Шукаємо фахівця з питань брендування

Славська селищна рада має намір розробити та реалізувати проект брендингу селища Славське. Щоб зробити це якісно, нам потрібні експерти з брендування. Тож, якщо ви маєте:

Зміни - незворотні! Конференція "Е-рішення для кращого врядування"

Сьогодні у Києві зібрались представники громад та Уряду для обговорення переходу до управління на основі даних та підсумували річної співпраці громад та електронних інноваційних систем. У конференції «Е-рішення для кращого врядування» взяла участь начальниця відділу туризму та комунікації Славської селищної ради Ольга Безушко.