Як активізувати громадян? Про це та не тільки говорили під час тренінгу в Славській громаді

17 листопада в рамка проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» відбувся тренінг «Активізація громадян», у якому взяли участь ветерани АТО, представники «Публічно-шкільних бібліотек» та народних домів.

Змагання з пішохідного туризму "Славське збирає друзів". Підсумки

Нещодавно завершились змагання з пішохідного туризму «Славське збирає друзів», які проводили ЛОЦКЕТУМ та Славська селищна рада, а головним організатором був Олександр Хрипта. Підведемо підсумки.

Славський ЗЗСО отримає 3D-принтер

Комунальне підприємство Славської селищної ради «Агенція розвитку» вкотре подала заявку та отримала грант на організацію заходів, присвяченим програмуванню/новітнім технологіям, у рамках загальноєвропейської ініціативи Meet and Code. Отримані кошти витратили на купівлю 3D-принтера для Славського ЗЗСО.

Привітання з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні

Шановні представники туристичної галузі, любителі подорожей та активного відпочинку вітаємо Вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в України. Ми з вами живемо у неймовірному краї: з унікальними геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, що має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Всесвітній день туризму відзначатимуть у всьому світі, всій Україні, Києві, Львові, Сколе та Славську...

У п’ятницю, 27 вересня, на гірськолижному  комплексі «Плай» (с. Плав’я) об 11.00 год. відбудеться ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ за участі представників  влади, фахівців  у сфері туризму,  власників  зелених садиб, підприємців, представників громадськості та ЗМІ. Програма Форуму передбачає вітальні слова;  тематичні доповіді,  бойківське частування, дискусійну панель, прийняття Резолюції, прес-брифінг. Зокрема,  під час  пленарного  засідання буде представлено  та обговорено перспективи  розвитку  туристичної галузі Сколівщини; перспективи  розвитку рекреації та бальнеології;  розвиток  зеленого туризму та бізнес-ідеї у сфері зеленого туризму та інформаційно-комунікаційне забезпечення туризму. Також команда учнів Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. презентуватиме «ПрофіГід» «ПрофіКемпу 2018» в категоріях: «Туристичний маршрут», «Гід-екскурсовод», «PR-кампанія ПрофіКемпу 2018», «Оригінальна сувенірна продукція».

Співпраця громади та ветеранів АТО

14-16 вересня у приміщенні народного дому селища Славське відбулись навчання ініціативної групи проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей» за підтримки Міжнародної організації з міграції.

Розпочато будівництво велодоріжки по проекту "Велокарпатія"

Ми вже багато говорили про "Велокарпатію" – спільний проект Славської селищної ради, Львівської ОДА та Євросоюзу, головна мета якого є забезпечення комфортної та безпечної зони відпочинку для велосипедистів. Так от, перші метри велодоріжки вже прокладено по вул. С. Бандери та розпочато роботи на ділянці між с. Волосянка та смт. Славське.

Ветерани АТО зможуть отримати грантову підтримку

8 серпня у Славську відбулася зустріч ініціативної групи Славської ОТГ та представниці Міжнародної організації з міграції Анни Єрьоміної в рамках проекту "ПІДТРИМКА РЕІНТЕГРАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ КОНФЛІКТУ НА СХОДІ УКРАЇНИ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ". Раніше ініціативна група подала у МОМ проект для співфінансування та проведення низки культурних та навчальних заходів у громаді. Ця зустріч є другим та основним етапом у розгляді заявки, на основі якої буде прийнято рішення про надання/ненадання грантової підтримки. Під час зустрічі учасники ініціативної групи поділилися із п. Анною своїми думками, детальніше розповіли про заплановані заходи та отримали інформацію про можливості, які надає МОМ для ветеранів АТО. Зокрема, усі ветерани можуть також подаватися на грант із підтримки самозайнятості та розвитку власної справи, у межах якого можуть пройти навчання та отримати стартове фінансування до 1000 євро. Деталі тут: https://www.facebook.com/IOMUkraine/photos/a.272674492752572/2417494324937234/?type=3&theater