Начальниця відділу туризму та комунікації Славської селищної ради Ольга Безушко взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції

Начальниця відділу туризму та комунікації Славської селищної ради Ольга Безушко сьогодні взяла участь у Міжнародній онлайн-конференції «Принципи функціонування ТІЦ в Україні та міжнародний досвід», який організовував комітет підприємців туристично-готельної Торгово-промислової палати України.

ГРОМАДИ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ, ЛЬВІВЩИНИ ТА ЗАКАРПАТТЯ ОБ’ЄДНЮЮТЬ ЗУСИЛЛЯ З МЕТОЮ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

У четвер, 24 вересня 2020 року, в м. Долина, Івано-Франківської області відбулися установчі збори засновників РЕГІОНАЛЬНОЇ МІЖОБЛАСНОЇ ТУРИСТИЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ «БОЙКІВСЬКЕ КОЛО».

Розпочалося голосування за проєкти подані до "Всеукраїнського громадського бюджету"

Славське – відомий центр туризму в Україні. Щороку тут з’являються нові локації, нові цікаві місця. Тож, щоб Ви не загубились, та з легкістю могли знайти потрібну інформацію, ми плануємо створити туристично-інформаційний центр (скорочено – ТІЦ). ТІЦ виконуватиме функцію візит-центру, яка допоможе нашим гостям зорієнтуватися щодо найцікавіших локацій та подій у Славській ОТГ.

Спортивні вихідні у Славському. Або як активно у Славській ОТГ відзначили День Державного Прапора та День Незалежності України

Протягом двох днів 22 та 23 серпня Славське перетворилося на спортивну столицю Львівської області. Тут зібралося понад 200 спортсменів. А зібрали всіх забіг «SHYPSHYNA SLAVSKO TRAIL», велозмагання «Sarmatian Race – Slavske Trophy» та вже традиційний велозаїзд околицями Славського… Але все по порядку.

«Славсько – гори вражень!» під таким гаслом відбувся черговий престур

Відпочинок у Славську – це відпочинок на будь-який смак. Тут ви зможете отримати і потрібну дозу адреналіну, і поринути у світ спокою та насолоди, почілити з друзями, побути з родиною чи втекти подалі від міської метушні та побути на одинці з природою та самим собою. Все це протестували на собі учасники журналісти провідних телеканалів України, інтернет-порталів та тревел-блогери, і знаєте, таки отримали гори вражень.

До Славська завітали журналісти провідних телеканалів у межах проєкту "Мандруй Україною"

21 липня 2020 р. до Славська завітали журналісти провідних українських телеканалів. Престур відбувся у межах проєкту «Мандруй Україною», який реалізовує Державне агентство розвитку туризму України під керівництвом Мар’яни Олеськів за ініціативи Офісу Президента України.