У Славській ОТГ яскраво відзначили День Незалежності України

24 серпня 2019 р. у Славській ОТГ відбулись урочисті заходи до Дня Незалежності України. Розпочалося святкування з урочистої ходи. Ветерани АТО та ООС на Центральній площі перед Народним домом розгорнули український прапор, пронесли його вулицями селища та передали його молоді – футбольній команді СК «Славсько».

11:56 28.08.2019

У Славській ОТГ відзначили День Державного Прапора

День Державного Прапора у Славській ОТГ відзначили яскраво та по-особливому святково. Розпочалося все вже з традиційних заходів біля пам’ятника Т. Г. Шевченка. Працівники Славської селищної ради, КНП «Славська міська лікарня», ЗДО «Золотий ключик», Славське КВКП, представники всіх Народних домів Славської селищної ради, керівник  публічно-шкільної бібліотеки та працівники бібліотечних філій, місцеві депутати, директор музичної школи та всі  ЗЗСО виконали гімн України та підняли над селищем синьо-жовтий прапор.

22:01 23.08.2019

Запрошуємо долучитись до автозаїзду приуроченого до Дня Державного Прапора

Шановні мешканці та гості громади, 23 серпня вся Україна відзначає День Державного Прапора. З нагоди цього свята територією Славської ОТГ відбудеться автозаїзд. Колона автомобілістів та мотоциклістів з синьо-жовтими прапорами проїде всіма населеними пунктами нашої громади. У цей важливий для кожного українця день запрошуємо і Вас долучитися до автопробігу, який має на меті прищепити громадянам любов до національних символів.

15:19 21.08.2019

Активно, яскраво та кольорово відзначили День молоді у Славській ОТГ

29 червня 2019 р. у Славській ОТГ з ініціативи членів учнівського парламенту яскраво, кольорово та активно відзначили  День молоді. На святкування з’їхалися хлопці і дівчата з усіх куточків нашої громади.

11:10 02.07.2019

Вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка

10 березня о 13:00 год. у смт. Славське, біля пам'ятника Кобзарю вібдудеться вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка - Українського поета, письменника(драматурга, прозаїка),художника, громадського та політичного діяча. Національний герой і символ України. Братчик Кирило-Мефодіївського братства. Академік імператорської академії мистецтв (1860).

17:28 06.03.2019