Вітаємо з Днем народження Осифляка Івана - директора Лавочненсьокого ЗЗСО І-ІІ ст. № 2

Хай Ваш корабель життя завжди пливе в правильному напрямку, тихо погойдуючись на хвилях, без штормів і бурь! І куди б Ви не повернули свій штурвал, хай Вас завжди зустрічає вдача, радість й успіх! З Днем народження!

Вітаємо з Днем народження Гольця Володимира - начальника земельного відділу

Якби вдалось впіймати дві зорі, Веселки обв'язати перевеслом, Тоді б напевно подарунки ці Сьогодні в подарунок Вам принесли. Але по нашій немочі людській Нам, на жаль, таке не вдасться, Тому бажаємо щиро, від душі Кохання вічного, здоров'я й щастя!  

Вітаємо з Днем народження Лесів Христину, яка керує справами виконкому

Бажаємо Вам квітів та мирного неба, Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба. Хай доля Вам щастя багато дає, Зозуля сто років життя накує. Хай справдяться мрії, здійсняться дива, Хай кругом від сміху іде голова, Достатку – у будні, в свята – подарунків, Гарних подій, доброти, поцілунків!

Вітаємо з Днем народження Кіраля Олега - начальника відділу та головного бухгалтера Славської селищної ради

Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Вітаємо з Днем народження Хрипту Ростислава - спеціаліста юридичного відділу

Вітаємо Вас з днем народження й від усієї душі бажаємо досягти всіх поставлених цілей! Нехай на життєвому шляху удача завжди посміхається Вам, гаманець ніколи не порожніє, а серце завжди співає! Хай Ваші рідні та близькі радують і допомагають Вам в підкоренні нових вершин, а здоров’я залишається богатирським! Бажаємо Вам кожен день зустрічати з захопленням і азартом, щоб пізніше, проводжаючи його, Ви завжди були задоволені тим, як провели його і як проходить ваше життя!

Вітаємо з Днем народження депутатку Славської селищної Лідію Левкович

Бажаємо вам квітів та мирного неба, Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба. Хай доля вам щастя багато дає, Зозуля сто років життя накує. Хай справдяться мрії, здійсняться дива, Хай кругом від сміху іде голова, Достатку – у будні, в свята – подарунків, Гарних подій, доброти, поцілунків!