Привітання

Вітаємо з Днем народження в.о.старости Волосянківського старостинського округу Коника Віктора Андрійовича

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

11:14 15.01.2019

Вітаємо з Днем народження Улинець Наталю Юріївну - депутата Славської селищної ради

Незабутніх вражень, щасливих подій,  Здійснення задумів, втілення мрій!  Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,  Справджуються завжди заповітні мрії.  Хай палають в серці почуття високі,  А доля дарує повні щастям роки.

10:03 11.01.2019

З Різдвом Христовим!

Коли білосніжним снігом укуталась земля, а передноворічний настрій наповнює душі незримим очікуванням казкових чудес, вітаємо вас із прийдешніми святами. Нехай серця наповнюються щастям, в душі завжди горить вогонь любові, а в хаті панують затишок, мир, спокій та достаток. З Новим роком та Різдвом Христовим! Загадуйте швидше ваші бажання, адже в таку чудову пору вони просто зобов’язані здійснитися!

15:45 04.01.2019

Вітаємо з Днем народження Василів Ніну Петрівну - директора школи с. Нижня Рожанка

В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!

09:41 04.01.2019

Вітаємо з Днем народження Онаця Василя - спеціаліста з питань молоді та спорту

09:46 03.01.2019

Вітаємо з Днем народження Галишинець Любов Любомирівну - завідуючу закладу дитячої освіти"Золотий ключик"

Хай будуть з вами здоров'я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро!

09:54 02.01.2019