З Днем української писемності та мови

Шановна громадо! 9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але я впевнений, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаю всім співвітчизникам утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

11:39 09.11.2019

Вітаємо з Днем народження Шкелебея Василя Васильовича - депутата Славської селищної ради!

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

10:24 08.11.2019

Вітаємо з Днем народження Свердун Зою - спеціаліста відділу соціального захисту населення

Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!

09:56 05.11.2019

Вітаємо з Днем народження начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кореневич Ольгу Михайлівну

Усі найкращі побажання Сьогодні — в вашу честь: Натхнення, успіхів, кохання, Чудових перехресть, Сміливих планів, мрій здійснення, Щодня родинного тепла. Щоби здоров’я й довголіття В долонях доля піднесла!

09:00 01.11.2019

Вітаємо з Днем народження в.о. старости Либохорівського старостинського округу - Глюдза Василя Юрійовича

10:48 30.10.2019

Вітаємо секретаря і депутата Славської селищної ради Арєф'єва Максима Дмитровича

З Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Твоєму домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються тільки-но Ти про це подумаєш.

09:11 23.10.2019

Вітаємо з Днем народження Кісіль Марію - директора КП "Агенція розвитку" Славської ОТГ

Нехай сяють очі з ніжністю, А серце розквітне радістю, Хай доля красива, як соняшник, Дарує Вам щастя райдугу. Хай сонечко світить із ясного неба,  Бажаєм усього, чого тільки треба, Хай доля дарує довгого віку, Добре здоров’я і щастя без ліку, Хай обминають дім Ваш тривоги, Цвітом і рястом проляжуть дороги. Щоб серце Ваше зігрівало тепло, Щоб завжди в душі панувало добро, Краси і наснаги, здоров’я без ліку І довгого, довгого щедрого віку.

09:24 22.10.2019

Вітаємо з Днем народження Ціко Віту - спеціаліста ЦНАПу

Життя хай дарує чудові моменти, Яскраві емоції, гарні презенти І друзів найкращих, з якими надійно, Людину найближчу, з якою спокійно. Бажаємо знайти улюблену справу, Робота хай буде для Вас у забаву. Проблеми вирішуйте свої на «раз-два», Щоб не закипала Ваша голова. Бажаємо достатку, щоб «з маслом ікра». Здоров’я міцного, здоров’я ж не гра. І ще побажаємо Вам на останок: Хай буде щасливим ну кожний Ваш ранок!

09:54 16.10.2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ Ярмоловську Ольгу Іванівну - Зав.філії "Публічно-шкільної бібліотеки" у с. Нижня Рожанка

Від душі вітаємо з днем народження! Побажати хочемо лиш одне — Доля щедро хай винагороджує І дарує щастя день за днем. Успіху в буденних Ваших справах Спокій нехай буде на душі. І Господь нехай благословляє На легкі і радісні роки!

09:34 14.10.2019