З Днем бухгалтера та аудитора!

Від імені голови Славської селищної ради Володимира Беги вітаємо всіх бухгалтерів з їхнім професійним святом!

10:16 16.07.2019

Вітаємо з Днем народження Дунця Ростислава - начальника відділу фінансів

Ваш ювілей – щаслива дата. І сумніватись тут не слід. Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід. Отож прийміть найкращі привітання Здоров’я, щастя та багато літ. Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе серед людей, Найкращі всі, що до вподоби квіти Даруєм Вам у цей святковий день. Нехай Господь завжди у поміч буде, А Мати Божа береже від зла. Бажаєм Вам здоров’я, щастя й сили, Радості земної і тепла.

09:32 12.07.2019

Вітаємо з Днем народження Віктора Гриціва - директора Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ст. та депутата Славської селищної ради

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

09:14 07.07.2019

Вітаємо з Знем народження Дулиш Іванну Михайлівну - зав. Народного Дому Верхня Рожанка

Вітаємо зі святом Та зичимо багато Здоров’я та везіння, Міцнючого терпіння, Любові та поваги, Таланту та наснаги, Легкої вам роботи, Родинної турботи, Доріг гладеньких самих, Відносин бездоганних, Товаришів відмінних Та буднів позитивних!

11:28 01.07.2019

Вітаємо з Днем народження голову Славської ОТГ Володимира Бегу

Шановний Володимире Мироновичу, від усього нашого колективу хочемо привітати Вас з днем народження! Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя в особистому житті. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад з такого мудрого і успішного керівника. Бажаємо, щоб Ви завжди були на кілька кроків попереду. Бадьорості і оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!

11:51 16.06.2019

Вітаємо з Днем народження Кокоця Сергія - депутата Славської селищної ради

Прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

09:14 13.06.2019