Привітання

Вітаємо спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Марчишина Андрія Арсентійовича

Шановному добродію вітання, З народженням сердечні побажання: Щоб мир в країні був і мир на серці, Щоб не засохло радості джерельце! Щоб вас любили щиро, поважали, І без уваги вас не залишали, Всім рідним і близьким — здоров’я, сили, Щоб доля на руках завжди носила! Хай буде Боже вам благословення, Щасливим і багатим сьогодення, Щоб друзі вас повік не забували, Здоров’я щоб було, немов із сталі!

09:20 17.11.2018

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашого краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну! Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності. Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.    Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

09:51 09.11.2018

З Днем української писемності та мови

Сьгодні в українців свято, Писемності і мови день, Вітати поспішаємо завзято, Вірші складаємо, співаємо пісень, Бажаєм мові процвітати, Народу — щоб її не забував, На рідній мові розмовляти, Щоб всіх навколо здивував, В писемності і мові наша сила, Як націю єднає нас, Щоб наша гордість відновилась, Надіїї вогник щоб не згас!

08:30 09.11.2018

Вітаємо з Днем народження Шкелебея Василя Васильовича - Депутата Славської селищної ради!

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!  Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

09:24 08.11.2018

Вітаємо з Днем народження Свердун Зою Іванівну - спеціаліста відділу соціального захисту

Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються тільки-но Ви про це подумаєте

10:08 05.11.2018

Вітаємо з Днем народження начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кореневич Ольгу Михайлівну

Усі найкращі побажання Сьогодні — в вашу честь: Натхнення, успіхів, кохання, Чудових перехресть, Сміливих планів, мрій здійснення, Щодня родинного тепла. Щоби здоров’я й довголіття В долонях доля піднесла!

09:00 01.11.2018

Вітаємо з Днем народження в.о. старости Либохорівського старостинського округу - Глюдза Василя Юрійовича

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

16:48 30.10.2018

Вітаємо секретаря і депутата Славської селищної ради Арєф'єва Максима Дмитровича

З Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Твоєму домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються тільки-но Ти про це подумаєш.

09:11 23.10.2018

Вітаємо з Днем Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

У день захисника України, 14 жовтня, ми хочемо віддати данину поваги всім чоловікам і жінкам, які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь!

11:06 14.10.2018