З Днем рятувальника!

Сьогодні свято у справжніх супергероїв. Ні, не з фільмів чи коміксів, а у наших рятувальників, найреальніших і найвідважніших! Професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

10:27 17.09.2019

З Днем працівника лісу!

Вітаємо працівників лісового господарства України з професійним святом - Днем працівника лісу! Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. Ми переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств. Бажаємо працівникам лісового господарства міцного здоров'я, невичерпної енергії та успіхів на благо України.

14:52 15.09.2019

ВІТАЄМО СТАВИЦЬКОГО ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА - еколога Славської селищної ради

Вітаємо Вас, зі святковою подією, гідною найщиріших слів! З днем народження! Нехай завжди Вас оточують лише порядні люди, вірні друзі – чуйні і підтримують у всьому. Бажаємо зберегти добру вдачу, запал, почуття гумору, привабливість і галантність і пронести всі ці якості через все життя. Успіхів Вам, колего, в професійній діяльності і в особистому житті!

09:23 15.09.2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВИННИКА ІВАНА ІЛЬКОВИЧА - депутата Славської селищної ради

Славська селищна рада щиро вітає Вас з Днем народження! Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця. Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

09:16 11.09.2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ МАРКОВИЧА ВАСИЛЯ МИХАЙЛОВИЧА - депутата Славської селищної ради

Прийміть від душі наші щирі вітання, хай збудуться всі Ваші плани й бажання! Життя хай дарує чудові презенти, яскраві емоції, щастя моменти. Щоб лихо до хати дорогу не знало, а доля Вам радість завжди дарувала!

08:02 06.09.2019

Вітаємо з Днем народження Сікача Івана - директора Славського КВКП

У радісний і світлий день вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

15:02 05.09.2019

Вітаємо з Днем народження Олега Петришина - начальника відділу соціального захисту населення

З Днем народження! Бажаю міцного здоров'я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють твій будинок, нехай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

10:01 05.09.2019

З Днем Державного Прапора, українці!

Це прапор – вільної країни, Це прапор – міста і села, Це стяг моєї Батьківщини, І в ньому вічності добра. Він майорить, як синє небо, Безхмарний – символе добра, А жовтий – золоте колосся, Відбиток віри та тепла. І він, звеличиться над нами, Показуючи вірний шлях, Блакитним й жовтим кольорами, На небі й на своїх полях.

09:06 23.08.2019

Вітаємо з Днем народження Кузьмін Світлану - спеціаліста відділу туризму та комунікації

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні капельки страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, А доля подарує зорепад Здоров'я, миру, успіхів надії Усмішок глибоких, як дно океану, Й міцного кохання - без меж і обману.

09:25 22.08.2019

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГАЛЮК МАРТУ - спеціаліста відділу фінансів

Вас дозвольте привітати у цей святковий, урочистий час, приємно в день народження сказати, що Ви окраса колективу в нас! Прийміть, колего, наші шанування, досягнень Вам бажаємо значних, хай збудуться всі плани й сподівання, щоб Ви вершин сягнули золотих!

09:04 20.08.2019