Привітання

Вітаємо з Днем народження Безегу Володимира - заступника голови Славської селищної ради

В радісний і світлий День народження хочемо побажати Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

09:40 20.05.2019

Вітаємо з Днем народження Рошкович Олесю - спеціаліста відділу бухгалтерського обліку

Дозвольте вас сьогодні привітати, Та міцного здоров’я побажати, Відвертих слів і щирого кохання, Безхмарних днів, удачі, процвітання, Щоб в домі було затишно і мило, Щоб вам завжди й усьому таланило, Нехай турботи не завадять жити, Бажаємо щороку молодіти, Хай друзі будуть не лише у свято, Живіть чудово, радісно, багато!

09:52 17.05.2019

Вітаємо з Днем народження Дребота Володимира Богданович - депутата Славської селищної ради

З днем народження вітаємо, Від всього серця ми бажаємо Щастя, радості, добра, Здоров’я, успіхів, тепла, Благополуччя та достатку, Щоб справи всі були в порядку. Хай посміхається життя, Та буде кращим майбуття.

10:18 13.05.2019

Вітаємо з Днем народження Гольця Володимира - начальника земельного відділу

Якби вдалось впіймати дві зорі, Веселки обв'язати перевеслом, Тоді б напевно подарунки ці Сьогодні в подарунок Вам принесли. Але по нашій немочі людській Нам, на жаль, таке не вдасться, Тому бажаємо щиро, від душі Кохання вічного, здоров'я й щастя!

10:02 24.04.2019

Вітаємо з Днем народження Любаса Михайла - завідувача Народного дому у с. Хащованя

Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

10:27 20.04.2019

Вітаємо з Днем народження Лесів Христину, яка керує справами виконкому

Бажаємо Вам квітів та мирного неба, Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба. Хай доля Вам щастя багато дає, Зозуля сто років життя накує. Хай справдяться мрії, здійсняться дива, Хай кругом від сміху іде голова, Достатку – у будні, в свята – подарунків, Гарних подій, доброти, поцілунків!

09:58 19.04.2019

Вітаємо з Днем народження Фльорківа Олександра - спеціаліста відділу архітектури, містобудування та благоустрою

Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ!

09:35 19.04.2019