Вітаємо з Днем народження бібліотекара с.Ялинкувате - Білинець Любов Федорівну

Дозвольте Вас сьогодні привітати, Бо день такий буває раз на рік, Здоров'я й щастя щиро побажати, На все життя, на довгий-довгий вік! До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всіх благ земних – з роси й води Бажаємо Вам всі нині!

12:09 09.03.2019

Вітаємо з Днем народження директора Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування - Галину Гречин

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

16:46 01.03.2019

Вітаємо Остапенка Сергія Миколайовича - інспектора з праці Славської селищної ради

Щиро вітаємо Тебе з Днем народження! Бажаємо Тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Тебе життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

10:02 25.02.2019

Вітаємо з Днем народження Кам'янчин Володимира Володимировича - депутата Славської селищної ради

Бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, щирих друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

10:32 17.02.2019

Вітаємо з Ювілеєм Іванищіва Ігора Матвійовича - депутата Славської селищної ради

Вітаємо з Днем народження! Нехай життя буде схожим на казку, сповнену чудес і магії. Хай повниться воно щасливими подіями й моментами, нехай не буде в ньому перешкод і бід, а панує лише мир і добробут. Нехай Ваші очі повсякчас палають якскравими іскорками щастя й любові, а над головою завжди світить яскраве сонечко й буде чистим небо.

09:13 07.02.2019