Новий день - нова пригода

Щодня відкривати щось нове, пізнавати цей світ, любити його, берегти свою історію, рости і розвиватись – за таким принципом діє НУШ. Кожен день насичений новою подією, кожен тиждень особливий, несе в собі якусь історію.

16:51 20.03.2019

Святий Миколай завітав у кожну школу і садок Славської ОТГ

Через поле, через гай ішов святий Миколай. Він ішов, ішов, ішов і  в ЗЗСО  та ЗДО "Золотий ключик" Славської ОТГ зайшов. Всюди він заходив, всіх зі святом привітав. Діти його радо зустрічали танцювали і співали, віршики і сценки грали, і святого всі вітали. Миколай не забарився, дякувати не лінився. Подарунки роздавав і швиденько поспішав, бо не всіх ще діток привітав.

17:17 20.12.2018

День Збройних сил України у ЗЗСО Славської ОТГ

З молитвою у серці за мир, за наших захисників України розпочалося відзначення Дня Збройних сил України у закладах ЗЗСО Славської ОТГ. Присутні мали можливість поринути у світ української історії та пригадати етапи формування різноманітних військових угрупувань. Також учні зробили акцент на сучасній проблемі порушення суверенітету нашої держави.

10:52 07.12.2018

СНІД - чума XXI століття

Не зважаючи на стрімкий розвиток технологій та досягнення суспільства, СНІД і досі залишається невиліковною хворобою. Вперше про цю хвороби ми почули 30 років тому, але з того часу майже нічого не змінилось. В Україні щодня фіксують близько 48,5 випадків захворювання.

11:26 01.12.2018

Врятуємо світ від поліетилену

Про шкідливість поліетилену знають і учні ЗЗСО Славської ОТГ.  Свої знання вони змогли застосувати на практиці: розповідали односельцям про згубний вплив поліетилену та заохочували використовувати тканинні торбинки.

17:10 19.11.2018

Учні та вчителі Волосянківського ЗЗСО провели акцію "Припинення використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів"

Учні та вчителі Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. сказали «Ні» поліетиленовим пакетам.  Разом вони організували акцію "Припинення використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів". Школярі розповідали перехожим і покупцям про шкідливість поліетиленових пакетів та пропонували змінити їх на паперові або екоторбинки.

19:26 14.11.2018

Толерантність починається з тебе

13 листопада у Славському ЗЗСО відбувся семінар-тренінг ,,Толерантність починається з тебе" та квест "Галактика толерантності".

15:55 14.11.2018

Учні Верхньорожанківського та Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. побували на екскурсії у фортеці Тустань

Цього тижня учні Верхньорожанківського та Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. під керівництвом кл. керівника Мичко Н. І. та вчителя школи Гриців О. І., з батьками учнів побували на екскурсії у фортеці Тустань та водоспаді Кам'янка. Незважаючи на холодну погоду в усіх залишились найприємніші враження, море емоцій та позитиву.

10:09 29.10.2018