Підсумки 2018-2019 навчального року в ЗЗСО Славської ОТГ

Ну що ж? Навчальний рік завершився, ЗНО здане, можна підбивати підсумки. Цей рік став особливим для кожного з цьогорічних випускників. Вони зробили ще один крок вперед до свого майбутнього, стали на рік дорослішими та досвідченішими.

17:09 08.07.2019

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідала семінар «Методика формування спроможної освітньої мережі»

20 червня 2019 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідала семінар «Методика формування спроможної освітньої мережі» організований Львівським центром розвитку місцевого самоврядування. Обговорювали, який вплив на розвиток громади має спроможна освітня мережа, формування мережі класів шкіл з урахуванням демографічної ситуації, доступність дошкільної та позашкільної освіти та ін.

16:13 21.06.2019

У Славській ОТГ стартували три пришкільні відпочинкові табори

У Славській ОТГ 14 червня 2019 р. відкрили три пришкільні літні відпочинкові табори з денним перебуванням (без харчування). У Верхньорожанківському ЗЗСО І-ІІ ст. «Кольорова мрія» стартував табір під назвою «Карпатські зорі», сформовано загони «Адреналін»,«Веселята», «Усмішка».

17:30 18.06.2019

«Світ – моя батьківщина. Людство моя родина»! Під таким гаслом пройшло друге засідання шкільного парламенту

Сьогодні, 13 червня 2019 р у Славському ЗЗСО відбулося друге засідання учнівського парламенту. Підбили підсумки навчального року, будували плани на літо та навіть встигли порозважатись – взяти участь у квесті «Веселка толерантності».

17:48 13.06.2019

Освітяни Славської ОТГ відвідали тренінг "Розвиток спроможності освітньої мережі в ОТГ"

4-5 червня 2019 р. начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Славської селищної ради Кореневич Ольга відвідала тренінг на тему: «Розвиток спроможності освітньої мережі в ОТГ», організований за підтримки «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

10:54 10.06.2019

Прощавай, школо! По всіх ЗЗСО Славської ОТГ пролунав останній дзвінок

Сьогодні по всіх ЗЗСО Славської ОТГ пролунав останній дзвінок - завершився ще один навчальний рік. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – це чудова мить, коли особливо помітно, що їхні діти подорослішими ще на один рік. Та найбільше емоцій останній дзвоник викликає у випускників. Адже сьогодні їхній день. Помада, високі підбори, випрасувана сорочка, серйозний вираз обличчя та ціла купа планів і мрій на майбутнє – сьогодні вони вирушають у доросле життя.

16:19 31.05.2019

Тиждень безпеки у ЗДО "Золотий ключик"

Тиждень безпеки у ЗДО «Золотий ключик» розпочався екскурсією до пожежно-рятувального підрозділу 55, який організували вихователі середньої групи «Капітошка» Дерибик Г.В. та групи дітей п‘ятирічного віку Ординець У.М.

18:01 15.05.2019

Серед ЗЗСО Славської селищної ради проведено виставку-огляд "Писанковий розмай"

19 квітня відбулася виставка-огляд на кращу композицію "Писанковий розмай" серед ЗЗСО Славської селищної ради. Композиції Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., Верхньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., Хащованського ЗЗСО І-ІІ ст., Либохорівського ЗЗСО І-ІІ ст., Славського ЗЗСО І-ІІІ ст., Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ст., були відправлені для участі в обласному конкурсі "Писанковий розмай".

10:13 22.04.2019