Потреба закладів освіти в підручниках на 2020-2021 н. р. https://slavska-gromada.gov.ua/docs/673414/

Потреба закладів освіти в підручниках для 5 класу на 2021-2022 р. https://rada.info/upload/users_files/04370314/a58525c85d1c93508cf8c299c6539133.pdf

Потреба  закладів освіти в підручниках для 5 класу на 2021-2022 р. https://rada.info/upload/users_files/04370314/af5540f6df86ab18ea97faaa2633fae9.pdf

 

 

Учням та батькам школярів! Про відновлення освітнього процесу у ЗЗСО Львівської області

Департамент освіти і науки повідомляє, що, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, у закладах загальної середньої освіти Львівської області після завершення канікул  відновлюється освітній процес.  

З Днем вчителя!

У першу неділю жовтня відзначають День вчителя. Вчитель – це більше, ніж професія. Це горде звання. Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, реалізовуєте наукові проєкти. Своїм талантом і майстерністю запалюєте серця учнів.

Перед початком нового навчального року освітяни зібралися на серпневу інструктивно-методичну нараду закладів освіти Славської ТГ

Перед початком нового навчального року обов’язково потрібно обговорити всі важливі моменти, очікування та плани – подумали наші освітяни та зібралися на серпневу інструктивно-методичну нараду закладів освіти Славської ТГ. Провести її вирішили у Ялинкуватому, бо це ще й чудова можливість для директорів шкіл, які після об’єднання стали частинкою нашої громади, перейняти новий досвід.

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР У ДНЗ

Головним завданням системи HACCP  (Hazard Analysis and Critical Control Points) є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.

Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора

Забезпечення рівного доступу до освіти та неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.

Освітяни Славської громади взяли участь у благодійній акції "Подаруй воїну Великдень"

Пам’ятаєте, ми розповідали Вам, благодійну акцію «Подаруй воїну Великдень», яку організувала Стрийська районна рада. Надзвичайно приємно, що так багато людей підтримали цю акцію. Всі школи та народні доми нашої громади, подарували частиночку свого тепла нашим захисникам.