Зліт освітян-туристів Львівщини

Команда педагогів Славської ОТГ взяла участь в обласному зльоті туристів- педагогів Львівщини, організатором яких є Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму.

12:29 12.11.2019

Голова учнівського парламенту ЗЗСО Славської ОТГ взяла участь у виборах до обласного учнівського парламенту

26 жовтня у Львові відбулась конференція обласного учнівського парламенту, у якому взяла участь голова учнівського парламенту ЗЗСО Славської ОТГ Вітів Юлія.

23:40 28.10.2019

Іванна Луців та Ольга Кореневич на нараді із міністром освіти та науки України Ганною Новосад

25 жовтня 2019 р. міністр освіти та науки України Ганна Новосад з робочим візитом відвідала Львів, де зустрілась з  керівниками органів управління освітою міст, районів та ОТГ Львівської області. Славську громаду представляли начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич та заступник Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванна Луців.

17:48 27.10.2019

Шкільний погляд на бюджет громади

9 жовтня у Славському ЗЗСО відбулось чергове засідання учнівського парламенту Славської ОТГ. На засідання завітали новообрані депутати: Ткачик Ірина (Нижньорожанківський ЗЗСО), Суслинець Марія (Верхньорожанківський ЗЗСО) та Лапей Лілія (Волосянківський ЗЗСО).

14:52 10.10.2019

У нас гостює Сашко Лірник

Цими днями наші школярі та педагоги, а також всі бажаючі, мають можливість поспілкуватись з Олександром Івановичем і послухати його цікаві та емоційні казки для дітей та для дорослих.

15:28 01.10.2019

Вітаємо з Днем вихователя!

Вітаємо всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом! Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі великобурлучани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя! Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!

09:53 27.09.2019

Свято першого дзвоника у ЗЗСО Славської ОТГ

2 вересня 2019 р. по всіх ЗЗСО Славської ОТГ гучно пролунав перший дзвінок. І для маленьких першокласників з великими букетами, і для вже дорослих випускників, для вчителів та батьків це свято особливо хвилююче. Адже кожен з них має свої сподівання та плани, які повинні втілитись в життя.

14:13 03.09.2019

Підсумки 2018-2019 навчального року в ЗЗСО Славської ОТГ

Ну що ж? Навчальний рік завершився, ЗНО здане, можна підбивати підсумки. Цей рік став особливим для кожного з цьогорічних випускників. Вони зробили ще один крок вперед до свого майбутнього, стали на рік дорослішими та досвідченішими.

17:09 08.07.2019

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідала семінар «Методика формування спроможної освітньої мережі»

20 червня 2019 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Кореневич відвідала семінар «Методика формування спроможної освітньої мережі» організований Львівським центром розвитку місцевого самоврядування. Обговорювали, який вплив на розвиток громади має спроможна освітня мережа, формування мережі класів шкіл з урахуванням демографічної ситуації, доступність дошкільної та позашкільної освіти та ін.

16:13 21.06.2019