Тиждень безпеки у ЗДО "Золотий ключик"

Тиждень безпеки у ЗДО «Золотий ключик» розпочався екскурсією до пожежно-рятувального підрозділу 55, який організували вихователі середньої групи «Капітошка» Дерибик Г.В. та групи дітей п‘ятирічного віку Ординець У.М.

18:01 15.05.2019

Серед ЗЗСО Славської селищної ради проведено виставку-огляд "Писанковий розмай"

19 квітня відбулася виставка-огляд на кращу композицію "Писанковий розмай" серед ЗЗСО Славської селищної ради. Композиції Нижньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., Верхньорожанківського ЗЗСО І-ІІ ст., Хащованського ЗЗСО І-ІІ ст., Либохорівського ЗЗСО І-ІІ ст., Славського ЗЗСО І-ІІІ ст., Ялинкуватського ЗЗСО І-ІІ ст., були відправлені для участі в обласному конкурсі "Писанковий розмай".

10:13 22.04.2019

Відбулося чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Славської селищної ради

19.03.2019 р. відбулося чергове засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Славської селищної ради. Фахівці, які атестуються в цьому навчальному році, в цікавій формі поділилися з колегами власним досвідом роботи.

11:36 03.04.2019

Новий день - нова пригода

Щодня відкривати щось нове, пізнавати цей світ, любити його, берегти свою історію, рости і розвиватись – за таким принципом діє НУШ. Кожен день насичений новою подією, кожен тиждень особливий, несе в собі якусь історію.

16:51 20.03.2019

Святий Миколай завітав у кожну школу і садок Славської ОТГ

Через поле, через гай ішов святий Миколай. Він ішов, ішов, ішов і  в ЗЗСО  та ЗДО "Золотий ключик" Славської ОТГ зайшов. Всюди він заходив, всіх зі святом привітав. Діти його радо зустрічали танцювали і співали, віршики і сценки грали, і святого всі вітали. Миколай не забарився, дякувати не лінився. Подарунки роздавав і швиденько поспішав, бо не всіх ще діток привітав.

17:17 20.12.2018

День Збройних сил України у ЗЗСО Славської ОТГ

З молитвою у серці за мир, за наших захисників України розпочалося відзначення Дня Збройних сил України у закладах ЗЗСО Славської ОТГ. Присутні мали можливість поринути у світ української історії та пригадати етапи формування різноманітних військових угрупувань. Також учні зробили акцент на сучасній проблемі порушення суверенітету нашої держави.

10:52 07.12.2018

СНІД - чума XXI століття

Не зважаючи на стрімкий розвиток технологій та досягнення суспільства, СНІД і досі залишається невиліковною хворобою. Вперше про цю хвороби ми почули 30 років тому, але з того часу майже нічого не змінилось. В Україні щодня фіксують близько 48,5 випадків захворювання.

11:26 01.12.2018

Врятуємо світ від поліетилену

Про шкідливість поліетилену знають і учні ЗЗСО Славської ОТГ.  Свої знання вони змогли застосувати на практиці: розповідали односельцям про згубний вплив поліетилену та заохочували використовувати тканинні торбинки.

17:10 19.11.2018