Врятуємо світ від поліетилену

Про шкідливість поліетилену знають і учні ЗЗСО Славської ОТГ.  Свої знання вони змогли застосувати на практиці: розповідали односельцям про згубний вплив поліетилену та заохочували використовувати тканинні торбинки.

17:10 19.11.2018

Учні та вчителі Волосянківського ЗЗСО провели акцію "Припинення використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів"

Учні та вчителі Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. сказали «Ні» поліетиленовим пакетам.  Разом вони організували акцію "Припинення використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів". Школярі розповідали перехожим і покупцям про шкідливість поліетиленових пакетів та пропонували змінити їх на паперові або екоторбинки.

19:26 14.11.2018

Толерантність починається з тебе

13 листопада у Славському ЗЗСО відбувся семінар-тренінг ,,Толерантність починається з тебе" та квест "Галактика толерантності".

15:55 14.11.2018

Учні Верхньорожанківського та Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. побували на екскурсії у фортеці Тустань

Цього тижня учні Верхньорожанківського та Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст. під керівництвом кл. керівника Мичко Н. І. та вчителя школи Гриців О. І., з батьками учнів побували на екскурсії у фортеці Тустань та водоспаді Кам'янка. Незважаючи на холодну погоду в усіх залишились найприємніші враження, море емоцій та позитиву.

10:09 29.10.2018

Загальноосвітні заклади Славської ОТГ відзначили 14 жовтня

День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та 76-а річниця Української повстанської армії відзначила Славська ОТГ 14 жовтня. Натхненні святковою атмосферою учні закладів загальної середньої освіти Славської селищної ради також долучилися до святкування.

14:22 16.10.2018

У школах Славської ОТГ першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

12:37 02.08.2018