A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Славська громада
Львівська область, Сколівський район

Славська селищна рада оголошує про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою.

Дата: 30.03.2018 17:43
Кількість переглядів: 283

 

 

Славська селищна рада просить Всіх жителів ОТГ при сприятливих погодніх умовах активно взяти участь у прибиранні та благоустрої територій.

Сподіваємось на Ваше розуміння та спільну відповідальність.

 

Номер округу

Опис меж

Відповідальні за проведення місячника озеленення, прибирання та

благоустрою і Дня довкілля

 

1

Смт. Славське – вул.Устияновича: 72–154 А (парна сторона), вул.Устияновича: 73А - 161А(непарна сторона);

Винник Іван            

Ставицький Віталій

2

Смт. Славське – вул.Лесі Українки: 1–11А (непарна сторона); вул.Лесі Українки: 2А–30(парна сторона); вул.Устияновича: 12 - 70Ж (парна сторона); вул.Устияновича: 15 - 71Б(непарна сторона); пров.Устияновича

Улинець Наталія

Кузмін Світлана

Марчишин Володимир

 

3

Смт. Славське – вул.Галицького, вул.Івасюка, вул.Сагайдачного, вул.Устияновича: 1–13 (непарна сторона); вул.Устияновича: 4–10А(парна сторона)

Мичко Богдан

Попович Ірина

Онаць Галина

Свердун Зоя

4

Смт. Славське – вул.В.Стуса, вул.Шевченка: 1–55А (непарна сторона); вул.Шевченка: 4 - 38 (парна сторона)

Кащук Ольга Василівна

Хрипта Ростислав

Хрипта Михайло

5

Смт. Славське – вул.Зарічна, вул.Карпатська, вул.Підкови, вул.Шевченка: 40–62(парна сторона); вул.Шевченка: 57–133(непарна сторона)

Левкович Олексій

Кореневич Ольга

6

Смт. Славське – вул.Лесі Українки: 11А–75(непарна сторона); вул.О.Степанівни, вул.Шухевича

Губіліт Тарас

Безушко Ольга

Брегін Леся

Куртяник Лілія

7

Смт. Славське – вул.Волошина, вул.Крушельницької

Онаць Павло

Луців Іванна

Ярема Наталія

Гребович Ігор

8

Смт. Славське – вул.Довбуша, вул.Наливайка, вул.Шашкевича

Гребович Микола

Петришин Олег

9

Смт. Славське – вул.Архангельського, вул.Івана Франка: 3–23А(непарна сторона); вул.Опришків, вул.Привокзальна, вул.С.Бандери, вул.Шептицького

Дребот Володимир

Бахур Людмила

Галюк Марта

Греб Іван

Зенинець Оксана

10

Смт. Славське – вул.Бойківська, вул.Івана Франка: 4Б–36(парна сторона); вул.Івана Франка: 27–75(непарна сторона);вул.Рожаночка, вул.Січових Стрільців

Ареф’єв Максим

Фаб’як Михайло

Марчишин Андрій

Лесів Христина

Онаць Василь

11

с.Грабовець

Дасів Микола

Кіраль Олег

 

Волосянківський старостинський округ

Коник Віктор

Безега Володимир

Гойчук Богдан

Директори ЗЗСО

Завідувачі філій публічних бібліотек, народних домів

12

с.Волосянка – вул.Гуцульська, вул.І.Франка: 11–91(непарна сторона),  вул.Кармелюка, вул.Лісова, вул.Миру

Бега Володимир

Билень Михайло

Билень Надія

13

с.Волосянка – вул.Бічна, вул.Г.Хоткевича, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.І.Франка: 10А–96(парна сторона); вул.Шевченка: 68–86А;

Губаль Михайло

 

14

с.Волосянка – вул.Бойківська, вул.Зарічна, вул.Золоті Ключі, вул.І.Франка: 1–10; вул.Опришків, вул.Шевченка: 1–64А; завулок Карпатський

Кам’янчин Володимир

15

с.Волосянка – вул.Гірська, вул.Карпатська, вул.Стефаника

Вепрів Микола

16

с.Ялинкувате – вул.Гірська, вул.Л.Українки: 1–30; вул.Павлюківський Потік

Маркович Василь

17

с.Ялинкувате – вул.Л.Українки: 31–56; вул.Яблонського

Гриців Віктор

18

с.Хащованя

Зинич Назар

Рошкович Олеся

 

Либохорівський старостинський округ

Глюдз Василь

Директор ЗЗСО

Завідувач філії публічної бібліотеки, народного дому

19

с.Либохора – вул.Гірська, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Лісна

Кокоць Сергій

20

с.Либохора – вул.В.Стефаника, вул.Зелена, вул.Л.Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Шевченка

Матіїв Василь

21

с.Либохора – вул.Наливайка, вул.Чапаєва, вул.Щорса, пров.Короткий, пров.Щорса

Кінаш Юрій

 

Нижньорожанківський старостинський округ

Фединяк Ярослава

Шкелебей Іван

Директори ЗЗСО

Завідувачі філій публічних бібліотек, народних домів

22

с.Верхня Рожанка – вул.Бічна, вул.О.Довбуша, вул.Перемоги, вул.Т.Г.Шевченка: 117–183(непарна сторона); вул.Т.Г.Шевченка: 66–170(парна сторона)

Пинів Михайло

23

с.Верхня Рожанка – вул.Гірська, вул.Джерельна, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Т.Г.Шевченка: 34–64(парна сторона); вул.Т.Г.Шевченка: 63–115Б(непарна сторона);  пров.Короткий

Шкелебей Василь

24

с.Верхня Рожанка – вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Т.Г.Шевченка: 3–59(непарна сторона);  вул.Т.Г.Шевченка: 2–26Г(парна сторона); пров.Т.Г.Шевченка

Хрипта Микола

25

с.Нижня Рожанка – вул.Бічна, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Устияновича: 111–171(непарна сторона); вул.Устияновича: 86–132(парна сторона)

Іванищів Ігор

26

с.Нижня Рожанка – вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Прибережна, вул.Устияновича: 1–109(непарна сторона); вул.Устияновича: 2–84(парна сторона);пров.Короткий, пров.Смерековий

Фединяк Роман


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь